Antivirusinės programos

2014-09-10

Antivirusinės programos
3.79 (1097)
Tikriausiai sutiksite, jog saugesnis internetas galėtų atverti daugiau galimybių tiek asmeniniam bendravimui, tiek verslo plėtrai. Štai kodėl saugumas internete sulaukia vis daugiau dėmesio, o ieškančiųjų tinkamų sprendimų daugėja ir tarp įmonių, ir tarp pavienių asmenų. Nieko keista – tinkama informacijos apsauga internete gali apsaugoti nuo milžiniškų finansinių ar svarbių duomenų praradimo nuostolių. Aktyvėjant kibernetiniams sukčiams ir tobulėjant jų metodams, nei viena nuo jų nukentėjusi įmonė niekuomet nebekartotų šios klaidos – nepasirūpintų tinkama kompiuterio apsauga.

Vienas iš plačiai nuskambėjusių pavyzdžių – tai gerai žinomos įmonės akistata su duomenis šifruojančiais nusikaltėliais. Šiems pavyko prasibrauti pro silpną virtualią apsaugą ir užkrėsti svarbiausius kompiuterius duomenis šifruojančiu virusu. Kad atgautų duomenis, įmonė turėjo sumokėti milžinišką sumą pinigų. Be abejo, buvo stengtasi apie tai nutylėti, tačiau šiandien jau žinoma, jog vienintelė įmonės kompiuterių apsauga buvo antivirusinė programa nemokamai.

Nors pasaulyje kasdien tobulinamos galingos ir pažangios antivirusinės programos, nemokamai parsisiųsti patraukliai atrodančią jos versiją kartais atrodo paprastesnis sprendimas. Neapsigaukite – nemokamos antivirusinės atpažįsta tik pačias primityviausias grėsmes, o jūsų kompiuterio apsauga bus žemiausiame lygmenyje. Parsisiųsti nemokamą antivirusinę programą gali ryžtis tik tie, kas savo kompiuteryje nelaiko jokių reikalingų duomenų arba yra pasiruošę galimų atakų rezultatams – paprastai liūdniems.

Kodėl reikia pasirūpinti antivirusine programa? Gali būti, kad jau dabar jūsų kompiuteris užkrėstas virusais, tačiau jūs apie tai nežinote. Jums nematomų virusų valymas antivirusine programa smarkiai sumažina bet kokią su jais susijusią riziką. Tas pats pasakytina ir apie išmaniuosius įrenginius – antivirusinė telefonams ar planšetiniams kompiuteriams skirta apsaugoti nuo specialiai jiems kuriamų grėsmių. Yra ne vienas atvejis, kai kompiuterinis virusas perkuriamas taip, kad tuo pačiu principu veiktų šiuos įrenginius. Kai kurie jų garsiai reikalauja išpirkos kaip CryptoLocker, kiti tiesiog tylomis šnipinėja jūsų duomenis. Bet kokiu atveju saugus darbas kompiuteriu ar išmaniuoju įrenginiu užtikrinamas įdiegiant tinkamą antivirusinę programą.

Kaip išsirinkti? Antivirusinės programos siūlo daugybę savų privalumų, tačiau svarbiausias kriterijus turėtų būti patikimumas. Rimta antivirusinė programa bus pritaikoma tiek namie, tiek biure ir pasiūlys nemažai apsaugos būdų. Tokios yra ir ESET antivirusinės programos. Neskubėkite pirkti – ramiai išbandykite ją namie, nes mes jums pasiūlysime nemokamą bandomąją versiją. Su ja – neabejojame – įsitikinsite, jog saugumas internete gali tapti kasdienybe, o ne siekiamybe.


Kliento atsiliepimas

Su „NOD Baltic“ bendradarbiaujame gal net nuo įsikūrimo pradžios (gerai nepamenu).

Vertiname:
– požiūrį į partnerius ir klientus;
– kompetenciją;
– operatyvumą;
– nuolatines naujovių paieškas;
– sistemingą ir kryptingą darbą;
– asmeninio bendravimo šiltumą.

- Skirmunda Šeškauskienė, UAB „Balco Ltd“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai