Axence: naujovės jūsų tinklo duomenų saugumui

2014-06-12

Tinklo saugumo sistema Axence nVision birželio pradžioje pristatė kelias naujienas: naują produkto licencijavimo tvarką, neribotą galimybę savo įrenginiuose naudotis tinklo (Network) moduliu ir pristatė nVision versijas Linux ir Mac OS X operacinėms sistemoms.

Keičiasi pardavimo strategija

Tinklo saugumo sistema Axence nVision birželio pradžioje pristatė kelias naujienas: naują produkto  licencijavimo tvarką, neribotą galimybę savo įrenginiuose naudotis tinklo (Network) moduliu ir pristatė nVision versijas Linux ir Mac OS X operacinėms sistemoms.

Keičiasi pardavimo strategija

Nuo šiol Axence nVision Pro galėsite įsigyti ne tik su standartine nuolatine (perpetual) licencija.

Kompanija suteikė galimybę vartotojams nuomotis produktą, už jį mokant kas mėnesį. Paslaugą nuomotis galima tam tikram įrenginių kiekiui.

 20140611085515823_27385_540_131_1_0

 

 

 

 

Galimybė įsigyti nuolatinę (perpetual) licenciją išlieka nepakitusi.

Gera žinia ta, kad šiuo metu licencijų nuomai suteikiame 30% nuolaidą.

 

Kitos naujienos:

– Nuo šiol vartotojai, įsigyjantys nuolatinę (perpetual) licenciją, gaus pilną tinklo (Network) modulį neribotam įrenginių skaičiui nemokamai. Šis modulis atlieka tinklo ir vartotojų monitoringą, techninės ir programinės įrangos inventorizaciją bei duomenų apsaugą.

– Axence nVision teikiamomis galimybėmis jau gali naudotis ir Linux bei Mac OS X operacinių sistemų vartotojai. Nauja Axence nVision Pro 7.5 versija jau prekyboje.

Daugiau informacijos apie produktą rasite čia.


Kliento atsiliepimas

Bendraujame apie 10 metų. Patikima, paprasta. Operatyvu.

- Valentinas Kurklietis, UAB „Infociklas“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai