Biuro programos

2014-09-29

Biuro programos
4.04 (324)
Kad įmonės darbuotojai galėtų produktyviai dirbti, jiems reikia ne tik funkcionalių stalų ar kompiuterių. Biuro programos – tai neatsiejamas bet kurio darbuotojo darbo įrankis. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodytų, jog tokių programų yra daug ir panašių, tačiau jų pritaikymas Jūsų įmonės poreikiams gali tapti išties nelengvu uždaviniu.
Pagrindinis kriterijus, kuriuo lyginamos ofiso programos – tai produktyvumas. Ne visos programos yra patikimos, kartais jų funkcijos nėra pritaikytos prie naujausių reikalavimų ar vartotojų poreikių. Neretai įmonės renkasi alternatyvą parsisiųsti nemokamą biuro programų paketą, nes taip, be abejonės, sutaupoma pinigų. Vis dėlto neįvertinamas faktas, jog iškilus nesklandumams, įvykus gedimams vartotojai negali sulaukti jokios techninės pagalvos. Tačiau labai brangios, daugybę įmantrių funkcijų siūlančios biuro programos taip pat nebūtinai yra geriausia išeitis. Neįvertinant įmonės poreikių bei finansų ir pasirenkant netinkamą programinį paketą galima išties apsirikti.
Tai iliustruoja ir šis, nedidelės įmonės pavyzdys. Minimos įmonės vadovybė nusprendė įsigyti penkis naujus kompiuterius, kurių kiekvienas turėtų moderniausią biuro programų įrangą. Buvo išbandytos keleto skirtingų gamintojų programų bandomosios versijos – tarp jų ir mūsų siūloma Soft Maker Office. Apskaičiavus kaštus bei įvertinus lūkesčius, buvo prieita prie išvados, jog pasirinkus Soft Maker Office darbuotojai ne tik bus aprūpinti funkcionaliomis programomis. Už sutaupytus pinigus įmonė galės nupirkti dar du naujus kompiuterius!
Taigi, įmonėms, besirūpinančiomis savo produktyvumu, tačiau nenorinčiomis į biuro programas investuoti didelės sumos pinigų, mes siūlome protingą (ir legalią!) išeitį. SoftMaker Office niekuo nenusileidžia populiariosioms Microsoft Office biuro programoms, tačiau yra daug pigesnės. SoftMaker Office naudojantys klientai yra patenkinti ne tik jų prieinama kaina, bet ir kokybe, greitu darbo tempu bei produktyvumu.


Kliento atsiliepimas

Bendraujam jau 5 metus. Labiausiai vertinam pagalbą parduodant nestandartinius case’us ir automatinę b2b sistemą.

- Pranas Petrauskas, Balt.net

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai