Duomenų saugumas – net tik programavimo studentų akiratyje

2014-11-06

SMK Vilniaus filiale 2014 m. lapkričio 5 d. įmonės NOD Baltic generalinis direktorius T. Parnarauskas skaitė atvirą paskaitą apie duomenų saugą.  Duomenų sauga yra viena didžiausių problemų šiuolaikiniuose atviruose kompiuterių tinkluose. Paskaitoje buvo kalbama apie įvairias grėsmių rūšis, tikrų užpuolimų pavyzdžius, apsisaugojimo būdus.

Įmonės direktorius griovė mitus, kad virusus kuria antivirusinių programų gamintojai, kad antivirusinės programos yra panašios į virusus. Buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad daugelis kompiuterinių užpuolikų naudoja socialinės inžinerijos metodus, todėl labai svarbu nebūti pernelyg smalsiems, neatidarinėti iš anksto nežinomų žmonių atsiųstų nuorodų.

Paskaitos tema ir pranešėjo praktiški patarimai ypač sudomino programavimo studentus. Tačiau paskaita buvo aktuali ir kitų studijų programų – Turizmo ir viešbučių, Viešųjų ryšių –  studentams.  Viešųjų ryšių programos studentus ypač domino galimybės atstatyti prarastus duomenis ir atvirkščiai – saugiai juos sunaikinti. Daug aktualių klausimų paskaitoje įžvelgė dėstytojai Dovilė Karulaitienė, Erika Straigytė. Artūras Trofimovas.  susitikimo organizatorius dėstytojas Eugenijus Valavičius.

IMG_7169

IMG_7189

Programavimo studentams ši paskaita ir diskusijos taip pat buvo puiki proga aptarti ir galimas baigiamųjų darbų temas,  gamybinės praktikos bei kitokių bendrų projektų galimybes.

SMK informacija


Kliento atsiliepimas

IĮ „KIBERMANAS“ su NOD Baltic dirba nuo 2008 metų (aš asmeniškai nuo  2005 – 2006m).
Labiausiai norėčiau išskirti bendradarbiavimo su NOD Baltic šias savybes: informatyvumas, operatyvumas, patogumas ir abipusis draugiškumas.

- Kęstutis Balčiūnas, IĮ „KIBERMANAS“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai