ESET Mobile Security apsauga pasiekė 1 milijoną vartotojų, skelbiama 50% nuolaida #onemillionweek

2014-08-20

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristato išskirtinę akciją mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojams. Rugpjūčio 25-31 dienomis skelbiama 50% nuolaida ESET Mobile Security for Android Premium versijai įsigyti.

#onemillionweek iniciatyva žymi 1 milijoną ESET Mobile Security Premium versijos programėlės įdiegimų skaičių per Google Play nuo 2013 m. rugpjūčio mėnesio.

„Žinia, kad ESET Mobile Security programėlė saugo jau daugiau nei 1 milijoną vartotojų visame pasaulyje yra be galo džiugi. Neseniai atrasti virusai, tokie kaip Simplocker, kuris užšifruoja įrenginio turinį ir už tai prašo vartotojų išpirkos, yra vienas iš įrodymų, kodėl svarbu turėti kokybišką apsaugos programą“ – sako Branislav Orlik, ESET Mobile Security produkto vadovas.

ESET Mobile Security yra itin gerai vertinama apsaugos programėlė, kuri turi paprastą ir lengvai suprantamą naudoti dizainą, daugybę skirtingų nemokamų ir Premium versijos savybių, įskaitant realaus laiko skenerį, apsaugą nuo sukčiavimo Anti-Phishing, SMS ir skambučių filtrą.

Gegužę ESET pristatė naujos kartos proaktyvią apsaugą vagystės atveju Anti-Theft bei asmens paskyros my.eset.com integraciją.

ESET mobile security nuolaida

 

ESET Mobile Security for Android Premium versijos licenciją galima įsigyti už pusę kainos tik rugpjūčio 25-31 dieną, #onemillionweek iniciatyvos metu. Tas pats Google paskyros vartotojas licenciją gali aktyvuoti iki 5 įrenginių.

Akcija galioja tik vieną savaitę visose šalyse, išskyrus Rusijos Federaciją.

Tam, kad patvirtintumėte nuolaidą, atsisiųskite programėlę, paspauskite ant MENIU (angl. MENU) mygtuko (arba ant trijų taškų ikonėlės viršutiniame dešiniajame kampe), pasirinkite Licence, paspauskite Purchase License.


Kliento atsiliepimas

ESET Antivirus TOKS‘ui yra kol kas labai tinkamas pasirinkimas. Su ESET Antivirus niekada neturėjau problemų su paleidimu ir naudojimu nuo Windows XP iki Windows 8.1, ko nepasakyčiau apie toki gigantą kaip Kaspersky (diegiau ir administravau „Kaspersky Endpoint Security 10“ porai mūsų klientų ir buvo sunkumų su Windows 8.x).

- J.Romualdas Toks.lt
apskaiciuota saziningai

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei