„ESET Mobile Security for Android“ programėlę dabar galima įsigyti su 50% nuolaida

2014-12-22

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja „ESET“ paskelbė globalią akciją vienam iš savo produktų. Itin gerai vertinamą apsaugos programėlę išmaniesiems įrenginiams „ESET Mobile Security for Android“ galima įsigyti net 50 procentų pigiau. „#Safe Christmas“ akcija vyksta gruodžio 18-31 dienomis.

Branislav Orlík, „ESET Mobile Security” produktų vadybininkas, sako, jog kiekvienais metais žmonės per Kalėdas gauna naujus išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.  Taip pradedama kiekvieno jų skaitmeninio gyvenimo istorija.

„Mes tikime, jog saugumo programėlės įdiegimas į tokį įrenginį turėtų būti vienas iš pirmųjų žingsnių prie pradedant juo naudotis. Juk įsigijus naują kompiuterį viena iš pirmųjų įdiegiamų programų yra antivirusinė, ar ne?“ – retoriškai klausia B. Orlík.

„ESET Mobile Security for Android“ yra viena iš geriausiai vertinamų saugumo programėlių „Google Play“ parduotuvėje. Vartotojai džiaugiasi patraukliu ir lengvai perprantamu dizainu bei daugybe funkcijų: debesų kompiuterijos principu paremtu „Real Time Scanner“, apsauga nuo sukčiavimo „Anti-Phishing“, apsauga vagystės atveju „Proactive Anti-Theft“, integracija į my.eset.com tinklalapį ir kt.

„ESET“ nustatytomis dienomis (gruodžio 18-31) „Google Play“ galite įsigyti programėlės „Premium“ versiją už pusę jos mažmeninės kainos. Be to, licenciją galite aktyvuoti penkiuose skirtinguose įrenginiuose, prijungtuose prie to paties „Google“ vartotojo vardo (account‘o).


Kliento atsiliepimas

IĮ „KIBERMANAS“ su NOD Baltic dirba nuo 2008 metų (aš asmeniškai nuo  2005 – 2006m).
Labiausiai norėčiau išskirti bendradarbiavimo su NOD Baltic šias savybes: informatyvumas, operatyvumas, patogumas ir abipusis draugiškumas.

- Kęstutis Balčiūnas, IĮ „KIBERMANAS“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai