ESET pristatė naujo produkto namų vartotojams „ESET Internet Security“ Beta versiją

2016-04-19

Daugiau nei du dešimtmečius lyderiaujanti IT saugumo sprendimų kūrėja ESET namų vartotojų teismui pristatė atnaujintą produktą „ESET NOD32 Antivirus 10“ kartu su nauju apsaugos sprendimu „ESET Internet Security“. Šių produktų Beta versijas namų vartotojai gali išbandyti nemokamai.

ESET Beta programa suteikia galimybę susipažinti su nauja „ESET Internet Security“, kuri turi Namų tinklo apsaugos funkciją, leidžiančią vartotojams tikrinti maršrutizatoriaus pažeidžiamumus ir matyti įrenginius, prisijungusius prie to paties prieigos taško. Tai vartotojams leis pasitikrinti, kiek saugus yra jų namų tinklas.

„ESET Internet Security“ taip pat turės Internetinės kameros apsaugą – ši funkcija valdys procesus ir programėles, kurios turi prieigą prie kompiuterio prijungtų internetinių kamerų ir įspės, jei nepageidaujamos programėlės bandys prisijungti prie kameros.

„Naujoji „ESET Internet Security“ remiasi apdovanojimais įvertintais produktais ir suteikia vartotojams geriausią apsaugos, greičio ir praktiškumo derinį. Naujieji produktai sujungia privatumo apsaugos funkcijas kartu su mūsų pažangia daugiasluoksne apsauga“, – teigia ESET produktų vadovas Eduard Kesely.

ESET produktai namų vartotojams pasižymi pažangiomis apsaugos funkcijomis, kaip antišnipinėjimas, asmeninė ugniasienė, el.bankininkystės ir mokėjimų apsauga ar ESET „LiveGrid“. Atsisiųskite naujausių produktų Beta versijas ir pirmieji nemokamai išbandykite „ESET Internet Security“.


Kliento atsiliepimas

Bendraujam jau 5 metus. Labiausiai vertinam pagalbą parduodant nestandartinius case’us ir automatinę b2b sistemą.

- Pranas Petrauskas, Balt.net

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai