ESET viešam testavimui pristatė naujos kartos antivirusines programas

2014-08-06

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET namų vartotojams pristatė naujos kartos antivirusinių programų „ESET Smart Security 8“ ir „ESET NOD32 Antivirus 8“ beta versijas, papildytas naujausiomis technologijomis.

Nuo šiol antivirusinėje galima rasti įdiegtą Botnet apsaugą – technologiją, padedančią atrasti ir užkirsti kelią įvairiems išpuoliams prieš tinklo serverius, kurie yra vykdomi per užgrobtus kompiuterių tinklus.

Taip pat yra atnaujintas ir sustiprintas Įsilaužimų blokatorius, sustabdantis tikslines grėsmes ir apsaugantis vartotoją nuo įsilaužimų naršyklėje, PDF skaitytuve ir kitose pažeidžiamose programose. Jis papildytas apsauga nuo Java spragų, kuriomis vis dažniau kenkėjiškiems tikslams naudojasi programišiai.

Pasak Tomo Parnarausko, ESET sprendimus Lietuvoje atstovaujančios įmonės „NOD Baltic” vadovo, naujos kartos antivirusinės programos pasižymi savybėmis, už kurias ESET yra laimėjusios vartotojų pasitikėjimą jau ilgą laiką. „Patobulinti produktai nelėtina kompiuterių, yra paprasti naudoti, tačiau užtikrina maksimalią apsaugą nuo žinomų ir nuolatos atsirandančių virusų bei kenkėjiškų programų”.

Aštuntos versijos produktuose įdiegta šiuo metu geriausia rinkoje apsauga nuo sukčiavimo Anti-Phising, yra proaktyvi apsauga vagystės atveju Anti-Theft, kuri leidžia sekti naudojamų įrenginių buvimo vietą my.eset.com platormoje, Tėvų kontrolė, apsauganti vaikus nuo žalingo informacijos poveikio virtualioje erdvėje, Ugniasienė, Apsauga nuo brukalo ir kitos funkcijos.

„ESET Smart Security 8“ ir „ESET NOD32 Antivirus 8“ beta versijos yra skirtos kruopščiam testavimui. Jas nemokamai išbandyti su visomis paskelbtomis naujausiomis savybėmis galima išbandyti www.eset.com/lt/beta. Išbandytos ir patvirtintos naujausių produktų versijos planuojamos spalio mėnesį.


Kliento atsiliepimas

IĮ „KIBERMANAS“ su NOD Baltic dirba nuo 2008 metų (aš asmeniškai nuo  2005 – 2006m).
Labiausiai norėčiau išskirti bendradarbiavimo su NOD Baltic šias savybes: informatyvumas, operatyvumas, patogumas ir abipusis draugiškumas.

- Kęstutis Balčiūnas, IĮ „KIBERMANAS“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai