„Foxit PhantomPDF” sprendimai – jau Windows kompiuteriuose

2014-12-11

„Foxit” PDF sprendimai jau ilgą laiką žinomi kaip greiti, saugūs ir prieinami. Tad nieko nuostabaus, kad juos renkasi tokios kompiuterių rinkos milžinės kaip „HP“, „ASUS“ ar „Acer“. Savo „Windows“ stacionariuose ir nešiojamuose kompiuteriuose jos įdiegia „Foxit PhantomPDF” kaip pagrindinį PDF failų įrankį.

Tokios partnerystės dėka „Phantom PDF” programa įdiegiama net trijų iš penkių stipriausių „Windows“ kompiuterių gamintojų įrenginiuose. Visi kartu jie parduoda daugiau nei trečdalį visų asmeninių kompiuterių pasaulyje.

Šios iš anksto įdiegtos programos veikia „Express“ režimu. „PhantomPDF Express“ – tai greitas, patogus ir daugelį funkcijų siūlantis PDF sprendimas. Juo naudojantis, galim lengvai atidaryti, peržiūrėti ir spausdinti bet kokius PDF failus. Vis dėlto „PhantomPDF Express“ skirtas ne tik failų peržiūrai. Vartotojui siūlomos PDF failų sukūrimo, pastabų pridėjimo, formų pildymo ir duomenų dalijimosi su kitais galimybes. Be to, tai – viena saugiausių tokio tipo programų, patikimai sauganti nuo kibernetinių grėsmių.

Vartotojai, kurių kompiuteriuose nuo pat pradžių buvo instaliuota „PhantomPDF Express“ programa, gali ja naudotis nors ir visą gyvenimą. Visi atnaujinimai, kurių ateityje galimai bus reikalaujama, bus atsiųsti ir įdiegti.

Pradinėje versijoje pasigedusiems konkrečių funkcijų, siūloma „PhantomPDF Business“ programos versija – net 30 dienų ją galima bandyti nemokamai. Net ir pasibaigus šiam laikotarpiui, vartotojams nereikia nieko trinti ar keisti savo turimoje „Foxit“ versijoje. Na, o nusprendę įsigyti „PhantomPDF Business“ galės naudotis pažangiu PDF įrankiu: patobulintomis duomenų redagavimo ir tvarkymo galimybėmis, OCR ir skanavimu įrankiu, leidžiančiu į PDF formatą paversti nuskaitytus ar nufotografuotus dokumentus. Be to, siūloma ir aukštesnio lygio PDF failų apsaugos sistema.

Daugiau informacijos apie produktą: http://www.nodbaltic.lt/programos/pdf-programos/foxit-phantom-pdf/


Kliento atsiliepimas

Su „NOD Baltic“ bendradarbiaujame gal net nuo įsikūrimo pradžios (gerai nepamenu).

Vertiname:
– požiūrį į partnerius ir klientus;
– kompetenciją;
– operatyvumą;
– nuolatines naujovių paieškas;
– sistemingą ir kryptingą darbą;
– asmeninio bendravimo šiltumą.

- Skirmunda Šeškauskienė, UAB „Balco Ltd“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai