Google Drive for Work – neribotos galimybės verslui

2014-10-17

Google Drive for Work – neribotos galimybės verslui
4.46 (397)
Google Drive for Work – neribotos galimybės verslui

Verslui vis labiau persikeliant į skaitmeninę erdvę, kyla būtinybė naudotis pažangiais programiniais sprendimais. Toks yra Google Drive for Work. Sukurtas vos prieš du metus, šiandien Google Drive skaičiuoja daugiau kaip 190 milijonų aktyvių vartotojų, o verslui skirtu Drive for Work naudojasi visame pasaulyje žinomos organizacijos.

Tai liudija ne tik šios paslaugos populiarumą, bet ir būtinybę nuolat atsinaujinti. Štai kodėl Google išdidžiai pristato patobulintą Google Drive for Work. Neriboto kiekio duomenų saugykla, pažangesnė veiksmų sekimo sistema bei aukštesnio lygio apsauga – visa tai skirta į sėkmingą verslą besiorientuojančioms įmonėms.

google apps

 

 

Daugiau kontrolės

Google Drive for Work pasižymi ta pačia, jau pažįstama Google Drive aplinka. Duomenų talpinimas, dalinimasis ir sinchronizavimas išlieka pagrindinėmis funkcijomis. Naujiena yra tai, jog nuo šiol administratoriams suteikiama daugiau kontrolės.

Be to, siūloma pažangesnė failų tikrinimo sistema bei atnaujintos „eDiscovery” paslaugos. Administratoriai gali pritaikyti Google Drive aplinką specifiniams savo komandos poreikiams. Atnaujinta duomenų tikrinimo sistema leidžia dalintis, keisti ar trinti failus tiek įmonėje, tiek už jos ribų. Taip pat leidžiama naudotis ir aplikacijų programavimo sąsaja (angl. API), skirta užtikrinti programos funkcionalumą.

Svarbu pažymėti tai, jog į Google Drive for Work įtrauktas Google Apps Vault papildinys. Jo pagalba galima pasiekti bet kurį failą, patalpintą saugykloje, nesvarbu, ar tai skaidrės, seni el. laiškai ar tekstiniai dokumentai.

apps privalumai

Begalė vietos talpinimui

Google pabrėžia, jog kiekvienais metais įmonės sukuria daugiau skaitmeninių duomenų, nei praėjusiais. Už nedidelį mokestį per mėnesį gausite net penkis terabaitus (1 TB=1000 GB) vietos saugykloje įmonės duomenims talpinti. Nė vienas šiuo metu rinkoje esantis kompiuteris neturi tokio dydžio atminties kietojo disko.

Saugesnė aplinka

Nuo šiol ne tik į ir iš Google Drive keliami duomenys bus šifruojami. Siekiant užtikrinti saugumą, užšifruojami ir duomenys, nejudinamai gulintys saugykloje.

Produktyvesnis darbas

Dažniausiai į Google Drive talpinami failai yra Microsoft Word, Excel ir Power Point formatų. Naujai įdiegta Quickoffice funkcija leidžia suderinti duomenų formatus ir redaguoti juos tiesiogiai – tam nereikės įdiegti jokių papildomų programų. Tiesa, kol kas tai įmanoma tik naudojant Android arba Google Chrome naršyklę, tačiau žadama netrukus šią funkciją perkelti ir į iOS.

Pasiruošęs verslui

Google Drive for Work sukurtas specialiai verslo klientams – įmonėms bei organizacijoms. Todėl siūloma techninė pagalba prieinama kiaurą parą visas septynias dienas per savaitę. Be to, vartotojai gauna prieigą prie visų Google įrankių – dokumentų, išklotinių, skaidrių bei tinklalapių – taigi bendradarbiavimas tarp projektų dalyvių tampa dar efektyvesnis.

Pasirūpinta saugumu bei suderinamumu, svarbiu įmonių lygyje – Google Drive for Work priklauso SSAE 16 / ISAE 3402 Type II bei SOC 2-audit standartai, ISO 27001 informacinės saugos vadybos sistemos sertifikatas, be to, sistema atpažįsta specialius failų požymius, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros bei apsaugos duomenis (angl. HIPAA, Health Insurance Portability and Accountability Act).

Prieinamas bet kur

Google Drive for Work neturi jokių geografinių apribojimų. Jį galima įsidiegti bet kurioje pasaulio šalyje – jau dabar. Jeigu esate Google Apps vartotojas, tai galite padaryti iš savo administratoriaus prieigos. Jeigu ne – susisiekite su mūsų konsultantais.

Sužinokite daugiau: http://www.nodbaltic.lt/programos/biuro-programos/google-apps/


Kliento atsiliepimas

Bendraujam jau 5 metus. Labiausiai vertinam pagalbą parduodant nestandartinius case’us ir automatinę b2b sistemą.

- Pranas Petrauskas, Balt.net

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai