„Incomedia“ pristato patobulintą tinklalapių kūrimo įrankį

2014-11-03

Daugiau nei 40 šalių parduodama tinklalapių kūrimo programa „WebSite X5“ oficialiai atnaujinta. Italų įmonė „Incomedia“ pristato jau vienuoliktą šio įrankio versiją. Plačias galimybes kelių žingsnių pagalba siūlanti „WebSite X5“ tampa dar lengviau valdoma, o jos funkcijos – patobulintos. Atnaujinta vartotojo sąsaja, pažangus teksto redagavimo įrankis ir optimizavimo galimybės – tai tik keletas svarbiausių šios programos bruožų.

„WebSite X5“ autoriai pabrėžia, jog iš kitų šis programinis sprendimas išsiskiria savo paprastumo bei didelių galimybių kombinacija. Darbas programa paremtas penkiais žingsniais – juos atlikus sukuriamas tinklalapis. Šiais penkiais žingsniais gali naudotis ir profesionalūs tinklalapių dizaineriai, ir namuose rašantys „blogger‘iai“. Daugybė funkcijų bei jau sukurtų šablonų leidžia įgyvendinti kūrybines idėjas be jokių programavimo įgūdžių.

Vienuoliktai įrankio versijai suteikta atnaujinta vartotojo sąsaja. Ji paremta esminiu – paprastumo – principu. Kruopščiai peržiūrėti ir patobulinti tiek valdymo įrankiai, tiek grafinė sąsaja. Taigi nepaisant turimų įgūdžių, modernius ir funkcionalius tinklalapius gali kurti bet kuris vartotojas.

Iš anksto paruošti šablonai skirti vartotojams, kuriems pritrūksta idėjų ar laiko. „WebSite X5“ siūlo virš 1 500 jau sukurtų šablonų biblioteką. Kiekvienas iš jų kruopščiai sukurtas taip, kad idealiai atitiktų mobiliojo telefono ar kompiuterio ekrano standartus. Be to, biblioteka nuolat papildoma naujais šablonais, kuriuos kiekvieną galima redaguoti pagal savo poreikius.

Dar daugiau turinio funkcijų nereikalauja jokių programavimo žinių – „WebSite X5“ veikimas paremtas „Drag&Drop” principu. Tai reiškia, kad begalę pasirenkamų turinio funkcijų galima sukurti ar keisti keliais mygtuko paspaudimais. Tekstas, nuotraukas, video, lentelės, galerijos, „Susisiekite su mumis“, socialinių tinklų nuorodos… Visa tai – galimas tinklalapio turinys, kurį valdote jūs.

Teksto redagavimas – viena iš svarbiausių užduočių kuriant tinklalapį. Didžioji dalis informacijos perduodama būtent raidžių pagalba, todėl lengvai randamas ir įskaitomas tekstas – informatyvaus tinklalapio pagrindas. „WebSite X5“ vienuoliktoje versijoje siūlomas iš pagrindų atnaujintas teksto redagavimo įrankis su geresnėmis teksto atrankos bei talpinimo komandomis.

Net ir puikiai parengtas tinklalapis gali būti nematomas, jei jis nėra tinkamai optimizuotas. Į „WebSite X5“ įtrauktas optimizavimo įrankis. Jo pagalba kuriami tinkami pavadinimai, aprašymai, nuorodos ir panašūs priedai. Be to, tinklalapio analizės funkcija leidžia nuolat tikrinti puslapio veikimą ir iš karto taisyti silpnąsias jo vietas.

Svarbu paminėti, jog naujausia „WebSite X5“ versija suderinta su Universal Analytics – nauju Google Analytics standartu. Dabar iš karto galima gauti itin išsamią lankytojų skaičiaus analizę.


Kliento atsiliepimas

Su NOD Baltic bendraujame nuo 2012 m. pradžios. Labai vertiname NOD Baltic pridėtinę vertę tiek mūsų Bendrovės IT saugos sprendimams, tiek šio partnerio siūlomas paslaugas Meganet šviesolaidinio interneto vartotojams.

Džiaugiamės, kad NOD Baltic dėka šalies interneto vartotojai yra pratinami prie naudojimo legalių programų, užtikrinančių aukščiausio lygio apsaugą nuo interneto grėsmių.

- Rimantas Smolskis, Meganet.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai