Internetinių svetainių kūrimas

2014-12-15

Klausimas, kaip sukurti internetinę svetainę ar puslapį, anksčiau ar vėliau iškyla daugeliui aktyvių žmonių. Internetinis puslapis – tai galimybė būti pastebėtam daugybės potencialių klientų. Nesvarbu, jūs verslininkas ar džiazo atlikėjas, internetinio puslapio sukūrimas gali kilstelėti jūsų karjerą laipteliu aukštyn.

Daugelis, ypač su IT artimai nesusijusių žmonių, mano, jog sukurti savo svetainę – ne jų jėgoms. Be abejonės, sudėtingas grafikos ar „flash“ funkcijas turintys puslapiai iš tiesų kruopščiai programuojami aukšto lygio specialistų. Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad jūs negalėtumėte susikurti internetinę parduotuvę ar asmeninę svetainę.

Jau dabar esama daugybės svetainių kūrimo įrankių, pritaikytų žmogui, ieškančiam, kaip susikurti svetainę pačiam. Naudojantis tokiais įrankiais sukurti internetinę parduotuvę įdomu gali būti ne mažiau nei naudinga.

Vienas iš tokių pasaulyje pripažintų programinių sprendimų – tai „Incomedia WebSite X5“. „Incomedia“ programa skirta specialiai tiems vartotojams, kurie domisi, kaip susikurti savo svetainę be programavimo.

Štai kodėl „Incomedia“ svetainių kūrimas paremtas „drag and drop“ (angl. patrauk ir numesk) principu. Jo dėka sukurti internetinį puslapį galima paprasčiausiais pelės judesiais – sudėlioti nuotraukas, mygtukus ar tekstus. Tokia turinio valdymo sistema užtikrina sklandų ne tik vieno, bet ir kelių asmenų darbą kuriant puslapį.

Incomedia WebSite X5“ siūlo savo idėjas, kaip sukurti elektroninę parduotuvę ar asmeninę svetainę. Galėsite rinktis iš daugiau kaip 1500 jau paruoštų tinklalapių šablonų, kuriuos galite redaguoti pagal savo poreikius, bei 6000 nemokamų nuotraukų, padėsiančių sukurti grafiškai patrauklią aplinką.

Asmeninių tinklalapių ar elektroninių parduotuvių kūrimas su „Incomedia WebSite“ nesukels jokių sunkumų. Programos veikimas paremtas 5 žingsnių modelių – atlikus šiuos žingsnius, jūsų tinklalapis bus gatavas.
Kai pirmasis žingsnis, toks, kaip susikurti internetinę svetainę, atliktas, laikas ją patalpinti internete. Profesionali „Incomedia WebSite X5“ siūlo 12 mėnesių puslapio talpinimo internete (angl. web hosting) paslaugą bei neribotas domenų kūrimo galimybes.


Kliento atsiliepimas

IĮ „KIBERMANAS“ su NOD Baltic dirba nuo 2008 metų (aš asmeniškai nuo  2005 – 2006m).
Labiausiai norėčiau išskirti bendradarbiavimo su NOD Baltic šias savybes: informatyvumas, operatyvumas, patogumas ir abipusis draugiškumas.

- Kęstutis Balčiūnas, IĮ „KIBERMANAS“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai