Išsamiai apie „ESET Smart Security 8“: atnaujinimai bei funkcijos

2014-11-25

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristato atnaujintas antivirusines programas „NOD 32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“. Išskirtiniai ESET produktai žengia su technologinėmis naujovėmis – programos siūlo ne tik apsaugą nuo grėsmių, bet sudaro integruotus aukšto lygio programinius sprendimus prieš nuolat atsinaujinančias grėsmes.

„ESET Smart Security“ išpildo visus namų ir biuro vartotojų poreikius bei siūlo dar daugiau. Programos paketas apima: įrenginio nuskaitymą ir grėsmių pašalinimą, asmeninės ugniasienės, apsaugos nuo „spam“ laiškų funkcijas, įrenginio apsaugą vagystės atveju, „endpoint“ apsaugą, tėvų kontrolės galimybes bei įsibrovimo į tinklą prevencijos sistemą.

Nuskaitymas

ESET įrenginio nuskaitymo modulis – itin greitas ir galingas. Be įprastos „paspausk ir neklausk“ automatinio nuskaitymo funkcijos (ESET ji pavadinta „Smart Scan“), galimas ir individualizuotas nuskaitymas. Vartotojai pagal savo poreikius gali konfigūruoti šią funkciją – nuskaityti atskiras tinklo ar disko dalis, operacinę atmintį, paleidimo sektorių ar nešiojamas laikmenas. Kiekvieno nuskaitymo metu pateikiama išsami jo analizė.

„ESET Live Grid“

Kiekvienas „ESET Smart Security“ vartotojas gali nuspręsti, ar sutinka dalyvauti pasaulinėje saugumo gerinimo programoje. Ji paremta „ESET Live Grid“ moduliu. Jo dėka informacija apie grėsmių atakas bei jų pobūdį anonimiškai renkama iš ESET vartotojų visame pasaulyje. Duomenys siunčiami į ESET tyrimų centrą, kuriame vykdoma analizė. Programoje dalyvaujantys vartotojai ne tik prisideda prie kibernetinio saugumo tobulinimo, bet ir automatiškai gauna naujausias žinias apie grėsmių pokyčius. Šios žinios gaunamos greičiau, nei pati programa spėja atnaujinti savo duomenų bazę.

„Anti Theft“: duomenų apsauga vagystės atveju

„ESET Smart Security“ rūpinasi ne tik apsauga nuo virusų. Integruotas „Anti Theft“ modulis skirtas apsaugoti duomenis praradus kompiuterį. „Anti Theft“ modulis sujungtas su internetine aplikacija – taip vartotojas gali prisijungti prie savo kompiuterio nuotoliniu būdu.

Vartotojui tereikia susikurti nemokamą internetinę prieigą ESET ir kompiuteris automatiškai susijungia su nuotoline sistema. Dar viena prieiga sukuriama pačiame kompiuteryje – jos dėka galima sekti įrenginio buvimo vietą bei būseną. Žinoma, tai priklauso ir nuo to, ar kompiuterį pasisavinęs asmuo formatuos įrenginį prieš pradėdamas juo naudotis. Tyrimai parodė, jog aplikacija veikia iš tiesų efektyviai – teisėtas kompiuterio savininkas nuotoliniu būdu gali gauti momentines ekrano kopijas, internetinės kameros padaromas nuotraukas, GPS koordinates, IP adresus bei įrenginio buvimo vietą pagal Google Maps žemėlapių sistemą.

Iš savo nuotolinės prieigos pažymėjus, kad kompiuteris yra dingęs, įrenginyje užblokuojamos visos prieigos ir duomenys jose – išskyrus, žinoma, prieigą, kuri bendrauja su internetine „Anti Theft“ aplikacija. Įrenginio valdymas nuotoliniu būdu atnaujinamas tam tikrais laiko intervalais – mažiausiai kas dešimt minučių vartotojui siunčiami naujausios momentinės ekrano ir internetinės kameros nuotraukos.

Jeigu nešiojamajame kompiuteryje internetinė kamera niekada nebuvo naudota, komunikacija tarp jo ir internetinės aplikacijos gali būti lėtesnė. Vis dėlto pati programa veikia kaip ir priklauso.

„Antispam“: nuo nepageidaujamų el. laiškų

Nuo „spam“ laiškų apsaugantis modulis „Antispam“ suderinamas su daugeliu Microsoft el. pašto programų: „Microsoft Outlook“, „Outlook Express“, „Windows Mail“, „Windows Live Mail“ ir kt. „Antispam“ kontroliuoja POP3 ir IMAP protokolais siunčiamų el. laiškų komunikaciją.

Tėvų kontrolė

Tėvų kontrolės funkcija skirta apsaugoti nepilnamečius nuo netinkamo internetinio turinio. Įprastai funkcija laikoma išjungta, tačiau gali būti nukreipta į tam tikrus kompiuterio vartotojus. Kiekvienam jų gali būti priskirti individualūs nustatymai – uždrausti ar leidžiami tinklalapiai, kategorijos ir kt.

threat2

Apsauga nuo grėsmių

Naršant internete „ESET Smart Security“ atpažįsta užkrėstus tinklalapius pagal grėsmėms būdingą kodą. Tokie tinklalapiai iš karto blokuojami.

Asmeninė ugniasienė

Tai – dar viena „ESET Smart Security“ funkcija. Jos dėka kontroliuojamas visas ateinantis ir išeinantis interneto duomenų srautas. Galima rinktis iš keturių filtravimo modulių:

  • Automatinio (nustačius jį kaip pagrindinį, praleidžiamas visas išeinantis duomenų srautas, tačiau blokuojami iš sistemos kylantys bandymai užmegzti kontaktą su neįprastais tinklais).
  • Sąveikaujančio (vartotojas nustato, kuris duomenų srautas tinkamas, kuris – ne)
  • Vartotojo nustatyto (vartotojas pats sukonfigūruoja nustatymus)
  • Besimokančio (mažiausiai saugus modulis, nes srautas nefiltruojamas. Šis modulis skirtas naršymo eigoje nuspręsti, kaip konfigūruoti ugniasienės nustatymus).

Apsauga nuo „botnet“

Apsauga nuo „botnet“ – tai viena iš „ESET Smart Security“ aštuntos versijos naujienų. Analizuodama tinklų komunikacijos protokolus, panaudodama „ThreatSense“ grėsmių aptikimo technologiją bei „ESET Live Grid“ naujausius duomenis, programa apsaugo vartotojo sistemą nuo tapimo „botnet“ kenkėjiško kompiuterių tinklo dalimi.

Palaikymas

Aštunta „ESET Smart Security“ versija palaikoma pagrindinių „Microsoft“ operacinių sistemų: 8.1, 8, 7, „Vista“, „XP“, „Home Server 2003“ ir „Home Server 2011“.


Kliento atsiliepimas

Kartu 3 metai. Operatyvus ir atviras informacijos pateikimas.

- Tadas Sabaitis, Deftools.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai