Kodėl mus renkasi?

nod baltic komanda

Kodėl mus renkasi?

Ar išgyventumėte be savo kompiuterio? Daugelis greičiausiai atsakytų – sunkiai. Vis dėlto tai ne pats kompiuteris, o jo palaikomos programos daro mūsų veiklą produktyvią. Programiniai sprendimai mums reikalingi darbe, laisvalaikiu, keliaujant, mokantis… Kitaip sakant, kasdien.

Vis dėlto net ir žinant, ko reikia, galima visiškai pasimesti programų įvairovėje. Vieni programiniai įrankiai neatitinka mūsų poreikių, kiti pasižymi sudėtinga vartotojo sąsaja, treti nuvylė savo kainos ir kokybės santykiu… Neretai įsigijus programą problemų kyla daugiau nei gaunama naudos.

Tačiau čia esame mes. „NOD Baltic“ – tai patikima ir pasiruošusi Jums padėti kompetentingų specialistų komanda. Mūsų tikslas – padėti Jums išsirinkti pažangiausią ir labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią programinę įrangą už optimalią kainą.

IT pagalba

Kiekvienas mūsų IT specialistas pasiruošęs Jums suteikti išsamią informaciją, padėti palyginti programines funkcijas bei spręsti iškylančius klausimus. Nemokamos IT konsultacijos, kurias teikiame realiu laiku – neatsiejama IT pagalbos dalis. Klientams pageidaujant, padedame įdiegti programinę įrangą bei pagelbėjame susidūrus su problemomis.

Galimybė nemokamai išbandyti

Mums svarbu, kad klientai žinotų, ką jie įsigyja, todėl visuomet suteikiame galimybę išbandyti norimą programą 30 dienų visiškai nemokamai. Siekiame, kad IT paslaugos, kurias teikiame, pateisintų mūsų klientų lūkesčius.

Programų įvairovė

Mūsų šūkis, kuriuo vadovaujamės: „Kai reikia programos“. Galbūt Jūs nesate tikri, koks konkretus programinis sprendimas Jums reikalingas? Įvertinę Jūsų poreikius mes Jums patarsime ir padėsime pasirinkti antivirusinę, biuro, duomenų saugumo, verslo valdymo, svetainių kūrimo ar kitokią programą.

Mūsų istorija:

Savo veiklą pradėjome 2005 m., pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET siūlomų produktų distribucija Lietuvoje. Intensyviai plėsdami partnerių tinklą Lietuvoje pasiekėme, kad gamintojo, kuriam atstovaujame, produkcija tapo visuotinai pripažinta. Ja plačiai naudojasi tiek verslo klientai, tiek namų vartotojai.

Po kelerių metų pradėjome intensyvias derybas su kitais programinės įrangos kūrėjais dėl jų produkcijos platinimo, tad šiandien Jums galime pasiūlyti ne vieno pripažinto ar perspektyvaus gamintojo programinę įrangą.

Patys pirmieji pasiūlėme pagalbą telefonu 24/7 lietuvių, rusų bei anglų kalbomis bei problemų sprendimą vartotojo darbo vietoje.
2008 m. startavusi partnerių aptarnavimo sistema b2b.nodbaltic.com palengvino partnerių darbą ir suteikė jiems galimybę pirkėjui pasiūlyti pageidaujamą programinę įrangą „Čia ir Dabar“.

2010 m. kompanija tapo pirmuoju autorizuotu virtualaus biuro sprendimo „Google Apps“ atstovu Lietuvoje.

2011 m. verslui pristatėme „Axence Software“ sprendimą, padedantį užkirsti kelią neefektyviam darbui ir apsaugoti įmonės tinklą bei konfidencialią informaciją nuo IT rizikų.

2012 m. pasiūlėme verslo valdymo sistemos „Odoo“ nuomą įmonėms.

Nuo 2013 m. praplėtėme savo produktų krepšelį pažangių gamintojų, tokių kaip SONY, CronLab, SoftMaker, BOX, Incomedia ir kt. produktais.

kodel mus

Mūsų vertybės:

Vertybėmis vadovaujamės kasdien, kai bendraujame su klientais, partneriais, darbuotojais ir akcininkais:
• Išmintis – žinome ką darome
• Sąmoningumas – žinome kodėl ir kaip
• Pasitikėjimas – nes tikime ir pasitikime
• Atsakomybė – prisiimame atsakomybę
• Bendradarbiavimas – pasirengę ieškoti bendrų sprendimų

Ką gausite pasirinkę mus?

• Akcininkams esame stabiliai ir pelningai dirbanti kompanija.
• Klientams kuriame vertę ir padedame pasirinkti geriausius programinius sprendimus.
• Partneriams suteikiame geriausius įrankius parduoti ir užsidirbti.
• Skatiname savo darbuotojų tobulėjimą, suteikiame visas reikiamas priemones tikslui pasiekti.


Kliento atsiliepimas

Su NOD Baltic bendraujame nuo 2012 m. pradžios. Labai vertiname NOD Baltic pridėtinę vertę tiek mūsų Bendrovės IT saugos sprendimams, tiek šio partnerio siūlomas paslaugas Meganet šviesolaidinio interneto vartotojams.

Džiaugiamės, kad NOD Baltic dėka šalies interneto vartotojai yra pratinami prie naudojimo legalių programų, užtikrinančių aukščiausio lygio apsaugą nuo interneto grėsmių.

- Rimantas Smolskis, Meganet.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai