Kokios grėsmės tyko internetinėje erdvėje? (video)

2014-06-06

Kibernetinis saugumas – tai vis aktualesnė tema, ypač, kai internetas tampa neatsiejama ir darbo, ir laisvalaikio dalis. Su internete tykančiomis grėsmėmis susiduria tiek mūsų šalies, tiek pasaulio verslo, viešasis sektoriai bei kiekvienas interneto naudotojas individualiai. Gegužės 29 dieną Vilniaus parodų centre vyko didžiausia Baltijos šalyse virtualios erdvės saugumo forumas „Baltic CyberSecurity Forum 2014“.

Forumo metu IT saugumo ekspertai iš tarptautinių korporacijų ir Lietuvos diskutavo apie šiandienines kibernetinės erdvės saugumo spragas bei geriausius būdus apsisaugoti nuo jų. Dauguma nusikaltėlių, kurie kelią grėsmes internetinėje erdvėje, yra orientuoti į pelno gavimą. Vyksta įvairūs sukčiavimai, nusikaltimai su mokėjimo kortelių duomenų panaudojimu bei vagystėmis.

Lietuvos organizacijos bei gyventojai kibernetinį saugumą dažnai sieja tik su antivirusinės apsaugos sistemos turėjimu. Pasibaigus antrajam kibernetinio saugumo forumui, jo organizatoriai tikisi, kad šalies gyventojai darysis išmanesni ir sugebės apsisaugoti nuo internete tykančių grėsmių.

Primename, kad šiame forume įmonė „NOD Baltic” pristatė sprendimus verslui, tokius kaip ESET vispusišką antivirusinė apsauga, duomenų šifravimo programa „Deslock+”, vartotojų autentifikavimo ir ID apsaugos sprendimą „Secure Authentication” ir kt.

Mūsų iniciatyva šiame renginyje dalyvavo „Blancco” sprendimo atstovas Lucas Weber. Jis skaitė pranešimą „Selective Data Erasure – Enhanced data security as a Value Added Service for Software-Defined Data Centers and Cloud Service Providers”. Taip pat „NOD Baltic” stende pasakojo apie „Blancco” produktą – duomenų trynimo ir kompiuterių antrinio panaudojimo lyderį pasaulyje.


Kliento atsiliepimas

Su NOD Baltic bendraujame nuo 2012 m. pradžios. Labai vertiname NOD Baltic pridėtinę vertę tiek mūsų Bendrovės IT saugos sprendimams, tiek šio partnerio siūlomas paslaugas Meganet šviesolaidinio interneto vartotojams.

Džiaugiamės, kad NOD Baltic dėka šalies interneto vartotojai yra pratinami prie naudojimo legalių programų, užtikrinančių aukščiausio lygio apsaugą nuo interneto grėsmių.

- Rimantas Smolskis, Meganet.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai