Nuotolinė pagalba

2014-09-30

Nuotolinė pagalba
4.49 (253)
Neabejojame, jog ir jūs esate užstrigę kamštyje beskubėdami įvykdyti užduotį ar į svarbų susitikimą. Jau neminint sugaišto laiko, dėl nepalankių aplinkybių nukenčia jūsų reputacija ar net projektai. Deja, beveik niekuomet neįmanoma nuspėti, kada už artimiausio posūkio jūsų lauks kilometrinė mašinų eilė.
Nepalankios gali ne tik automobilių spūstys. Nelaiku dingusi elektra, interneto ryšys, sugedęs mobilusis telefonas – visa tai gali turėti įtakos svarbiems reikalams. Tokiu atveju ne vienam asmeniui kyla klausimas: „Kaip prisijungti prie kito kompiuterio?“
Laimei, tai visiškai įmanoma. Specialiai tokiems ir panašiems atvejams yra sukurtos kompiuterio tvarkymo programos. Pagrindinis jų veikimo principas – tai nuotolinis kompiuterio valdymas. Asmuo, turėdamas atitinkamą „raktą“ gali prisijungti prie asmeninio ar įmonės kompiuterio iš bet kurio pasaulio taško.
Tarp nuotolinio valdymo programų savo funkcionalumu ir klientų poreikių atitikimu išsiskiria „TeamViewer“ ir „BeAnywhere„. Šis programinis sprendimas visiškai orientuotas į verslą ir įmonių poreikius. Vartotojai gali ne tik jungtis prie kompiuterių nuotoliniu būdu ir tvarkyti savo duomenis. Naudojantis „TeamViewer“ galima rengti, planuoti ir dalyvauti tarptautiniuose susitikimuose, mokymuose, peržiūrėti vaizdo bei garso medžiagą, dirbti komandoje, pateikti prezentacijas ar planus. Be abejo, visa tai atlikema nuotoliniu būdu, kad ir kokioje laiko juostoje ar pasaulio vietoje jūs būtumėte. Viskas, ko reikia – tai patikimas interneto ryšys išmaniajame telefone ar kompiuteryje.
Svarbu paminėti ir tai, kad „BeAnywhere“ „TeamViewer“ neapribota tik įmonės vidaus personalu ar partneriais. Galima naudotis ir pagalbos klientui funkcija. Ji veikia paprastai: iškilus problemai klientas susisiekia su įmonės atstovu. Šis klientui parūpina atitinkamą nuorodą, jos dėka atsisiunčiama reikiama programinė įranga. Tada klientas jau gali įmonės atstovui pasakyti kodą, kuriuo naudodamasis šis prisijungs prie kliento kompiuterio ir padės sutvarkyti iškilusį nesklandumą.


Kliento atsiliepimas

Su NOD Baltic bendraujame nuo 2012 m. pradžios. Labai vertiname NOD Baltic pridėtinę vertę tiek mūsų Bendrovės IT saugos sprendimams, tiek šio partnerio siūlomas paslaugas Meganet šviesolaidinio interneto vartotojams.

Džiaugiamės, kad NOD Baltic dėka šalies interneto vartotojai yra pratinami prie naudojimo legalių programų, užtikrinančių aukščiausio lygio apsaugą nuo interneto grėsmių.

- Rimantas Smolskis, Meganet.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai