OpenERP verslo valdymo sistema nuo šiol tampa Odoo

2014-06-02

Verslo valdymo sistema OpenERP šių metų gegužės mėnesį pakeitė pavadinimą. Nuo šiol ji vadinsis Odoo

Kompanija keičia savo pavadinimą, siekdama parodyti didesnes produkto galimybes. Įmonės atstovų teigimu, Odoo yra vientelė programinė įranga, siūlanti tiek išsamų, tiek visiškai integruotą programų rinkinį, kurie nebetelpa po buvusiu pavadinimu ir nebegali sietis vien su ERP sistema.

Odoo teigia suprantantys, kad turės praeiti pakankamai laiko, kol įmonės klientai ir partneriai pripras prie naujo vardo, tačiau tiki jo sėkme, nes „O” raidė atnešė sėkmę garsioms kompanijoms, tokioms kaip Facebook ar Google.

Trumpai apie verslo valdymo sistemą

Odoo siūlo įvairius verslo poreikius atitinkančius modulius: klientų valdymas, pirkimai, pardavimai, gamyba, sandėlis, projektai ir t.t. Prie Odoo modulių kūrimo gali prisidėti visi ir jais dalintis su Odoo bendruomene, kurią sudaro virš 500 partnerių visame pasaulyje.

Šią sistemą galima lengvai pritaikyti atsižvelgiant į kiekvienos įmonės veiklą ir jos poreikius, nes dažniausiai įmonės vadovaujasi individualia verslo logika.


Primename, kad „NOD Baltic” yra Odoo partneris. Siekiant patenkinti klientų poreikius, įmonėje įkurtas Odoo skyrius, kuris šiandien dirba su klientais ne tik Lietuvoje, bet ir Baltarusijoje, Latvijoje ir Ukrainoje. Įmonė priklauso pasaulinei Odoo bendruomenei, todėl neatsilieka nuo naujovių.

„NOD Baltic” specialistai ne tik užsiima sistemos diegimo, programavimo ir nuomos darbais, bet ir aktyviai teikia konsultacijas, atlieka įmonės analizę ir kiekvienai įmonei individualiai pritaiko jai reikalingus sprendimus.


Kliento atsiliepimas

Kartu 3 metai. Operatyvus ir atviras informacijos pateikimas.

- Tadas Sabaitis, Deftools.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai