Patobulinta „ESET Smart Security“ sulaukė „AV-Comparatives“ įvertinimo

2014-11-17

Atnaujinusi antivirusinę programą „ESET Smart Security“, pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET netruko sulaukti teigiamų įvertinimų. Nepriklausoma antivirusinės programinės įrangos tyrimų organizacija „AV-Comparatives“ įvertino šią versiją kaip itin lengvai dirbančią ir neapsunkinančią kompiuterio veiklos.

Vos prieš keletą dienų paskelbtame protokole „AV-Comparatives“ ESET naujajai programos versijai skyrė „Advanced +“ apdovanojimą, reiškiantį itin aukšto lygio kokybę. Atidžiau išnagrinėjus protokolą, galima matyti, jog atlikimo testo (Performance Test) metu ESET surinko daugiau taškų už visus likusius dalyvius. Tarp jų – tokie programų kūrėjai kaip „AVG”, „Avira”, „BitDefender”, „F-Secure”, „Kaspersky”, „McAfee”, „ Sophos” ir „Trend Micro“.

Minėto testo metu buvo vertinama, kaip programinė įranga veikia kompiuterio darbą. Galima įtaka buvo vertinama atsižvelgiant į kasdienę kompiuterio veiklą: failų atidarymą, kopijavimą, parsiuntimą, užkodavimą ar archyvavimą; taip pat aplikacijų įdiegimą bei paleidimą.

„AV-Comparatives“ naudoja specialius savo bei pasaulyje gerai žinomus įrenginių veiklos įvertinimo testus „PC Mark Tests“. Įvertinimas paremtas atsižvelgiant į bendrą antivirusinės programos įtaką kompiuterio apkrovai atliekant įvairias užduotis „Windows 8.1“ 64-Bit aplinkoje.

Andreas Clementi, “AV-Comparatives” vadovas neslėpė, jog ESET pasirodymas buvo „nepriekaištingas“.

„ESET ne tik apsaugo savo klientus nuo grėsmių, bet ir visiškai neapsunkina kompiuterio darbo,“ – sako jis.

„ESET Smart Security“, antivirusinė programa, kuri ir dalyvavo testuose, paremta daugiasluoksne apsauga. Ji ne tik gina nuo grėsmių internete, bet ir turi „Anti-Theft“ funkciją, apsaugančią duomenis kompiuterio praradimo atveju, asmeninės ugniasienės funkciją bei apsaugą nuo sukčiavimo („Anti-Phishing“).

ESET pardavimų ir marketingo vadovas Ignacio Sbampato teigia, jog ESET yra labai pamaloninta tokiu „AV-Comparatives“ įvertinimu.

Gebėti pasiūlyti aukščiausio lygio programinę įrangą prieš šių dienų kibernetines grėsmes yra būtinybė bet kuriam tokios įrangos pardavėjui,“ – pabrėžia jis. – „Tuo tarpu gebėti sukurti tokią programą, kuri beveik neapkrautų kompiuterio darbo – jau menas. Su tokia programa vartotojai pajus milžinišką skirtumą.“

Išsamų „AV-Comparatives“ protokolą galite rasti čia.


Kliento atsiliepimas

IĮ „KIBERMANAS“ su NOD Baltic dirba nuo 2008 metų (aš asmeniškai nuo  2005 – 2006m).
Labiausiai norėčiau išskirti bendradarbiavimo su NOD Baltic šias savybes: informatyvumas, operatyvumas, patogumas ir abipusis draugiškumas.

- Kęstutis Balčiūnas, IĮ „KIBERMANAS“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai