Patobulinta „ESET Smart Security“ sulaukė „AV-Comparatives“ įvertinimo

2014-11-17

Atnaujinusi antivirusinę programą „ESET Smart Security“, pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET netruko sulaukti teigiamų įvertinimų. Nepriklausoma antivirusinės programinės įrangos tyrimų organizacija „AV-Comparatives“ įvertino šią versiją kaip itin lengvai dirbančią ir neapsunkinančią kompiuterio veiklos.

Vos prieš keletą dienų paskelbtame protokole „AV-Comparatives“ ESET naujajai programos versijai skyrė „Advanced +“ apdovanojimą, reiškiantį itin aukšto lygio kokybę. Atidžiau išnagrinėjus protokolą, galima matyti, jog atlikimo testo (Performance Test) metu ESET surinko daugiau taškų už visus likusius dalyvius. Tarp jų – tokie programų kūrėjai kaip „AVG”, „Avira”, „BitDefender”, „F-Secure”, „Kaspersky”, „McAfee”, „ Sophos” ir „Trend Micro“.

Minėto testo metu buvo vertinama, kaip programinė įranga veikia kompiuterio darbą. Galima įtaka buvo vertinama atsižvelgiant į kasdienę kompiuterio veiklą: failų atidarymą, kopijavimą, parsiuntimą, užkodavimą ar archyvavimą; taip pat aplikacijų įdiegimą bei paleidimą.

„AV-Comparatives“ naudoja specialius savo bei pasaulyje gerai žinomus įrenginių veiklos įvertinimo testus „PC Mark Tests“. Įvertinimas paremtas atsižvelgiant į bendrą antivirusinės programos įtaką kompiuterio apkrovai atliekant įvairias užduotis „Windows 8.1“ 64-Bit aplinkoje.

Andreas Clementi, “AV-Comparatives” vadovas neslėpė, jog ESET pasirodymas buvo „nepriekaištingas“.

„ESET ne tik apsaugo savo klientus nuo grėsmių, bet ir visiškai neapsunkina kompiuterio darbo,“ – sako jis.

„ESET Smart Security“, antivirusinė programa, kuri ir dalyvavo testuose, paremta daugiasluoksne apsauga. Ji ne tik gina nuo grėsmių internete, bet ir turi „Anti-Theft“ funkciją, apsaugančią duomenis kompiuterio praradimo atveju, asmeninės ugniasienės funkciją bei apsaugą nuo sukčiavimo („Anti-Phishing“).

ESET pardavimų ir marketingo vadovas Ignacio Sbampato teigia, jog ESET yra labai pamaloninta tokiu „AV-Comparatives“ įvertinimu.

Gebėti pasiūlyti aukščiausio lygio programinę įrangą prieš šių dienų kibernetines grėsmes yra būtinybė bet kuriam tokios įrangos pardavėjui,“ – pabrėžia jis. – „Tuo tarpu gebėti sukurti tokią programą, kuri beveik neapkrautų kompiuterio darbo – jau menas. Su tokia programa vartotojai pajus milžinišką skirtumą.“

Išsamų „AV-Comparatives“ protokolą galite rasti čia.


Kliento atsiliepimas

ESET Antivirus TOKS‘ui yra kol kas labai tinkamas pasirinkimas. Su ESET Antivirus niekada neturėjau problemų su paleidimu ir naudojimu nuo Windows XP iki Windows 8.1, ko nepasakyčiau apie toki gigantą kaip Kaspersky (diegiau ir administravau „Kaspersky Endpoint Security 10“ porai mūsų klientų ir buvo sunkumų su Windows 8.x).

- J.Romualdas Toks.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai