Pdf programos

2014-09-10

Pdf programos
4.56 (366)
Tikriausiai nėra šiuolaikinio žmogaus, nesusidūrusio su PDF. Kiekvienas toks PDF failas – tai rinkmena, kuri užtikrina, kad peržiūrimas ar spausdinamas failas liktų iš anksto numatyto formato. PDF failai tampa lyg „užlaminuoti“, jų redagavimas įmanomas tik naudojant specialias tam skirtas programas. PDF formatas itin dažnai naudojamas saugant svarbius duomenis, tokius kaip elektroniniai dokumentai ar pranešimai.

Nors PDF formatas plačiai paplitęs visame pasaulyje, vis dar esama nemažai nepatogumų, kurie erzina tiek didelių įmonių darbuotojus, tiek pavienius asmenis. Tai – nuolatinis duomenų redagavimas ir konvertavimas iš vieno formato į kitą (pavyzdžiui, iš DOC į PDF). Žinoma, tam yra sukurta atitinkamų programinių sprendimų. Programa PDF failams skirta PDF atsisiųsti, redaguoti, konvertuoti ar dalintis šiomis rinkmenomis internete. Tokių programų pagalba išsprendžiamas dažniausias vartotojų klausimas: kaip konvertuoti PDF į word?

Be to, tampa įmanomas ir PDF redagavimas. Nors įprastai atidarius PDF rinkmeną, negalimi jokie pakeitimai, vienas iš šių programų privalumų ir yra tai, kad tvarkyti PDF failus galima taip pat kaip ir bet kuriuos kitus. Geresnėse programose yra ne tik įprastas PDF redagavimas: jos siūlo netgi rašybos tikrinimą keliomis ar keliomis dešimtimis kalbų, failų lyginimą tarpusavyje, šriftų keitimą. Na, o PDF konvertavimas į word dokumentą yra tiesiog eilinė funkcija.

Konvertavimo programos skiriasi savo turimomis funkcijomis, kaina, dydžiu, sudėtingumu. Tam, kad išsirinktumėte Jums tinkamiausią programą, pirmiausia turėtumėte įvardinti savo poreikius. Ar tai tiesiog kasdienis PDF kovertavimas, o gal Jums reikia dokumentų su sertifikuotu kodavimu ir skaitmeniniu parašu? Bet kokiu atveju, mūsų siūlomos programos yra patogios, lengvos ir nesudėtingos naudotis. Jos puikiai tinka tiek namams ar namų biurui, tiek mažoms ir didelėms įmonėms, turinčioms verslus.


Kliento atsiliepimas

Bendraujame apie 10 metų. Patikima, paprasta. Operatyvu.

- Valentinas Kurklietis, UAB „Infociklas“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai