Platintojams

bendradarbiavimasĮsivaizduokite gyvenimą, kuomet darbas teikia džiaugsmą, o Jūsų vystomas smulkus verslas yra pelningas. Jeigu galvojate, kad tam reikia didelių investicijų ar išskirtinės verslo idėjos – klystate.

Nesvarbu, ar jau esate sugalvoję verslo idėją, ar vis ieškote verslo plano pavyzdžio ir svarstote, kaip ir nuo ko pradėti savo verslą, kviečiame pasiekti užsibrėžtus tikslus kartu su mumis.

Įmonėje „NOD Baltic” dirbame pagal verslas verslui modelį, todėl visą dėmesį (itin daug dėmesio?) skiriame partneriams, suteikdami patrauklias bendradarbiavimo sąlygas. Partnerių ieškome nuo pačių mažiausių, kurie siekia papildomai užsidirbti ir svarsto, kokio verslo imtis, iki didžiųjų įmonių, kuriems abipusiškai naudingi verslo pasiūlymai ir ilgalaikė partnerystė yra sėkmingos veiklos garantas.

Nuolatos besiplečianti partnerių bendruomenė yra įrodymas, kad mūsų verslo pasiūlymas yra sėkmingas, o juo pasinaudojus nereikės sukti galvos, kaip pradėti savo verslą ar kokios verslo idėjos griebtis.

Verslo partnerių paieška yra kiekvienos įmonės pagrindas, todėl kviečiame tapti mūsų partneriu ir džiaugtis pelningu verslu jau šiandien.

Savo platintojams mes suteikiame:

  • Produktus ypač palankiomis kainomis;
  • Geras atidėjimo sąlygas;
  • Pastovius apmokymus darbuotojams;
  • Marketinginę medžiagą;
  • Patogią užsakymų sistemą;
  • Jūsų darbuotojų motyvavimo programą;

Norėdami prisijungit prie mūsų platintojų tinklo ir gauti produktus ypač geromis sąlygomis, susisiekite su mūsų pardavimų vadovu ir sužinoite kaip galite juo tapti jau dabar.

Užsiregistruoti partnerių aptarnavimo sistemoje

Kliento atsiliepimas

Bendraujam jau 5 metus. Labiausiai vertinam pagalbą parduodant nestandartinius case’us ir automatinę b2b sistemą.

- Pranas Petrauskas, Balt.net

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai