Programos

Yra žmonių, kurie nusprendę įsigyti gerą kompiuterį ypač daug investuoja į jo techninę įrangą. Perkami naujausi arba brangiausi kietieji diskai, atminties, garso bei vaizdo plokštės. Tačiau ar moderni išorė lems tai, kam kompiuterį naudosite jūs? 

Darbo su kompiuteriu rezultatui programinė įranga svarbesnė nei jo dalys. Žinoma, būtina pasirūpinti tinkama, programų reikalavimus atitinkančia kompiuterine įranga. Vis dėlto užduotys, kurias galėsite atlikti ir rezultatai, kuriuos pavyks išgauti, pirmiausiai priklausys nuo to, kokias programas į savo įrenginį įdiegsite.

Programos kompiuteriui rašomos atsižvelgiant į vartotojų poreikius. Todėl ir jūs, prieš pirkdami programą, turėtumėte paklausti savęs: ko iš tiesų man reikia? Galingo grafikos įrankio? Svetainių kūrimo sprendimo? Virtualaus biuro sukūrimo ir valdymo įrangos?
Mes jums galime pasiūlyti visa tai – ir dar daug daugiau. Reaguodami į besikeičiančius verslo ir namų vartotojų poreikius, siekiame kiekvienam klientui pasiūlyti jam priimtiniausią sprendimą.

Kai kam gali atrodyti, jog gera programinė įranga labai brangi. Visiškai ne. Geriausios programos kompiuteriui nebūtinai turi kainuoti daug – tai neapibūdina jos kokybės. Esama netgi atviro kodo (angl. open source) programinės įrangos, kurią keisti, ja naudotis ir dalintis galima iš bet kurio pasaulio kampelio – nemokamai.

Paieškojus internete nesunkiai galima rasti ir begalę nemokamos programinės įrangos. Paprastai tai – mažos apkrovos, nesudėtingas funkcijas atliekančios nemokamos programos. Tarp populiariausių yra: video konvertavimo programos, kompiuterio tvarkymo programos, taip pat failų konvertavimo programa. Tokios nemokamos programos iš pirmo žvilgsnio atrodo patraukliai. Vis dėlto reikėtų atkreipti dėmesį, kad prie tokios įrangos labai lengva „prikabinti“ virusą. Tai – vienas dažniausiai naudojamų kompiuterinių virusų platinimo būdu. Deja, video konvertavimas dažnai nėra vienintelė funkcija, kurią atlieka programėlė.

Kompiuterio programos, kurias siūlome mes, skirtos tiek kasdieniam namų vartotojo darbui (pvz., „Microsoft Office“ paketas), tiek aukšto lygio siaurų sričių specialistams (inžinerijos dizaino programa „IronCAD“). Programinės įrangos asortimentas nuolat papildomas, o mes – pasiruošę supažindinti jus su IT naujovėmis!