ESET Endpoint Protection Advanced

Apsaugokite jautrius verslo duomenis su visapusiška daugiasluoksne apsauga, sukurta naudojant 25 metų inovacijų kūrimo patirtį.

Apie programinį paketą

Visapusiškas apsaugos sprendimas jūsų įmonės darbo vietoms, sujungiantis pažangią antivirusinę ir antišnipinėjimo technolgiją su užkarda, saityno kontrole ir patobulintu nuotolinio administravimo įrankiu.

 

Sprendimą sudaro

  • ENDPOINT ANTIVIRUS Užtikrina efektyvią antivirusinę ir antišnipinėjimo apsaugą, nesvarbu, ar jūsų kompiuteriai veikia su Windows ar OS X. Mūsų laimėjimus pelnantis Anti-Phishing variklis apsaugo jautrius įmonės duomenis, kaip vartotojo vardus ir slaptažodžius nuo netikrų internetinių svetainių. Kitos pažangios įtraukia debesų kompiuterija pagrįstą nuskaitymą, įrenginių kontrolę ir kita.
  • MOBILE SECURITY ESET NOD32® proaktyvi technologija, pritaikyta mobiliųjų įrenginių platformoms, užtikrina visų Android programėlių ir failų apsaugą realiu laiku, apsaugo nuo mėginimų sukčiauti su Anti-Phishing ir kontroliuoja leidžiamas įdiegti programėles. iOS įrenginiams galite nuotoliniu būdu nusiųsti nustatymus ir apribojimus taip padidindami įmonėje naudojamų iOS įrenginių saugumą. Apsauga vagystės atveju Anti-Theft leidžia per nuotolį atrakinti ir užrakinti įrenginį, ištrinti visus jame esančius duomenis tiek iš Android, tiek ir iš iOS įrenginių.
  • FILE SECURITY Antivirusinė ir antišnipinėjimo apsauga užkerta kelią visų tipų grėsmėms, įskaitant virusus, rootkit, kirminus ir šnipinėjimo programėles. Pažangus atminties nuskaitymas tikrina kenkėjiškų procesų veiklą, o debesų kompiuterija paremtas nuskaitymas užtikrina dar geresnį veikimą ir kenkėjų nustatymą.
  • ENDPOINT SECURITY ESET Endpoint Security suteikia visus ESET Endpoint Antivirus privalumus, kartu su dvipuse ugniasiene, saityno kontrole, apsauga nuo botnetų ir dar daugiau. Pasirinkus šį sprendimą jūs galite diegti ESET Endpoint Security arba ESET Endpoint Antivirus atskiruose kompiuteriuose, nesvarbu, ar veikia su Windows ar OS X.
  • NUOTOLINIS VALDYMAS Nesvarbu, ar naudojate įrenginius su Windows, Mac, ar Linux operacine sistema, gal net virtualias mašinas ir išmaniuosius telefonus, jūs galite valdyti visus apsaugos sprendimus iš vieno taško. Diekite antivirusinę programinę įrangą nuotoliniu būdu ir patogiai stebėkite tinklo apsaugos būklę.

ESET Endpoint Protection Advanced

ESET Endpoint Protection Advanced
5 (3)

Aukštesnė už ESET Endpoint Protection Standard versija Advanced įtraukia pažangias apsaugos funkcijas dar geresnei jūsų įmonės tinklo ir darbo vietų apsaugai: galingą saityno kontrolę, ugniasienę ir apsaugą nuo brukalo (Anti-Spam). Tinklo apsaugai rinkitės ESET, antivirusinių programų lyderį jau 25 metus.

Pirkti   


Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai

Kliento atsiliepimas

Su „NOD Baltic“ bendradarbiaujame gal net nuo įsikūrimo pradžios (gerai nepamenu).

Vertiname:
– požiūrį į partnerius ir klientus;
– kompetenciją;
– operatyvumą;
– nuolatines naujovių paieškas;
– sistemingą ir kryptingą darbą;
– asmeninio bendravimo šiltumą.

- Skirmunda Šeškauskienė, UAB „Balco Ltd“