ESET Endpoint Protection Standard

Apsaugokite jautrius verslo duomenis su visapusiška daugiasluoksne apsauga, sukurta naudojant 25 metų inovacijų kūrimo patirtį.

Apie programinį paketą

Visapusiškas apsaugos sprendimas jūsų įmonės darbo vietoms, sujungiantis pažangią antivirusinę ir antišnipinėjimo technolgiją su užkarda, saityno kontrole ir patobulintu nuotolinio administravimo įrankiu.

 

Sprendimą sudaro

  • ENDPOINT ANTIVIRUS Užtikrina efektyvią antivirusinę ir antišnipinėjimo apsaugą, nesvarbu, ar jūsų kompiuteriai veikia su Windows ar OS X. Mūsų laimėjimus pelnantis Anti-Phishing variklis apsaugo jautrius įmonės duomenis, kaip vartotojo vardus ir slaptažodžius nuo netikrų internetinių svetainių. Kitos pažangios įtraukia debesų kompiuterija pagrįstą nuskaitymą, įrenginių kontrolę ir kita.
  • MOBILE SECURITY ESET NOD32® proaktyvi technologija, pritaikyta mobiliųjų įrenginių platformoms, užtikrina visų Android programėlių ir failų apsaugą realiu laiku, apsaugo nuo mėginimų sukčiauti su Anti-Phishing ir kontroliuoja leidžiamas įdiegti programėles. iOS įrenginiams galite nuotoliniu būdu nusiųsti nustatymus ir apribojimus taip padidindami įmonėje naudojamų iOS įrenginių saugumą. Apsauga vagystės atveju Anti-Theft leidžia per nuotolį atrakinti ir užrakinti įrenginį, ištrinti visus jame esančius duomenis tiek iš Android, tiek ir iš iOS įrenginių.
  • FILE SECURITY Antivirusinė ir antišnipinėjimo apsauga užkerta kelią visų tipų grėsmėms, įskaitant virusus, rootkit, kirminus ir šnipinėjimo programėles. Pažangus atminties nuskaitymas tikrina kenkėjiškų procesų veiklą, o debesų kompiuterija paremtas nuskaitymas užtikrina dar geresnį veikimą ir kenkėjų nustatymą.
  • NUOTOLINIS VALDYMAS Nesvarbu, ar naudojate įrenginius su Windows, Mac, ar Linux operacine sistema, gal net virtualias mašinas ir išmaniuosius telefonus, jūs galite valdyti visus apsaugos sprendimus iš vieno taško. Diekite antivirusinę programinę įrangą nuotoliniu būdu ir patogiai stebėkite tinklo apsaugos būklę.

ESET Endpoint Protection Standard

ESET Endpoint Protection Standard
5 (4)

Apsaugokite savo įmonės tinklą ir darbo įrenginius (kompiuterius, išmaniuosius telefonus, planšetes ir failų serverius) nuo naujų pasirodančių kenkėjų ir duomenų vagystės su saugumo sprendimais, kurie lengvai administruojami iš vienos konsolės.

Pirkti   


Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai

Kliento atsiliepimas

IĮ „KIBERMANAS“ su NOD Baltic dirba nuo 2008 metų (aš asmeniškai nuo  2005 – 2006m).
Labiausiai norėčiau išskirti bendradarbiavimo su NOD Baltic šias savybes: informatyvumas, operatyvumas, patogumas ir abipusis draugiškumas.

- Kęstutis Balčiūnas, IĮ „KIBERMANAS“