ESET Endpoint Security

Apsaugokite jautrius verslo duomenis su visapusiška daugiasluoksne apsauga, sukurta naudojant 25 metų inovacijų kūrimo patirtį.

Apie programinį paketą

ESET Endpoint Security

Visapusiškas apsaugos sprendimas jūsų įmonės darbo vietoms, sujungiantis pažangią antivirusinę ir antišnipinėjimo technolgiją su užkarda, saityno kontrole ir patobulintu nuotolinio administravimo įrankiu.

Endpoint apsauga Apsaugokite įmonės tinklą su antivirusiniu, antišnipinėjimo ir apsaugos nuo brukalo sprendimu, kuris užkerta kelią sistemos sulėtėjimui ir gali būti pritaikomas pagal įmonės poreikius. Duomenų prieinamumo kontrolė Tausokite tinklo pralaidumą blokuodami priėjimą prie svetainių, reikalaujančių daug tinklo srauto. Tuo pačiu apsaugokite įmonės tinklą nuo pažeidimų su užkarda ir nešiojamų įrenginių kontrole. Nuotolinis administravimas Valdykite apsaugą visame tinkle iš vienos darbo vietos. Turėkite plačias pritaikymo galimybes ir pranešimų funkcijas savo įmonės apsaugos poreikiams.

 

ESET Endpoint Security: GERIAUSIAS JŪSŲ PASIRINKIMAS

  • Visapusiška Endpoint Protection for Windows apsauga
  • Virtualizacijos palaikymas + nauja technologija. Palaiko virtualiąsias mašinas ir suteikia apsaugą nuo programišių bei botnet tinklų.
  • Integruota duomenų prieigos apsauga. Kartu su žiniatinklio kontrole, apribojančia prieigą prie tam tikrų tinklalapių, ir dvipuse ugniasiene.
  • Žemas resursų poreikis. Paliekama daugiau laisvų sisteminių resursų tuo pačiu suteikiant visapusišką apsaugą.
  • Nuotolinis valdymas. Valdomas per naują ESET Remote Administrator internetinę sąsają.

Sistemos reikalavimai

Procesoriaus architektūra:
Intel ar AMD x86-x64

Operacinės sistemos:
Microsoft Windows® 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP.

ESET Endpoint Security

ESET Endpoint Security
4.61 (144)

ESET Endpoint Security – visapusiška, daugiasluoksnė apsauga . Tai antivirusinės apsaugos sprendimas jūsų įmonės darbo vietoms, sujungiantis pažangią antivirusinę ir antišnipinėjimo technolgiją su užkarda, saityno kontrole ir patobulintu nuotolinio administravimo įrankiu.

Pirkti   


Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai

Kliento atsiliepimas

Bendraujame apie 10 metų. Patikima, paprasta. Operatyvu.

- Valentinas Kurklietis, UAB „Infociklas“