ESET Mail Security

El. paštas yra šių laikų įmonės ryšių šerdis, todėl jam reikia itin efektyvios apsaugos. Naudojant „ESET Mail Security“, suteikiama apsauga pagal poreikį ir prieigos apsauga realiuoju laiku nuo visų kenkėjų.

Apie programinį paketą

Pažangia „ThreatSense®“ technologija besiremianti „ESET Mail Security“  aktyviai apsaugo nepertraukiamos prieigos rinkmenų serverius nuo „zero day“ grėsmių ir turi mažiausiai įtakos sistemos našumui bei ištekliams.

  • „Threat Sense“, pasižyminti pažangiausia šioje srityje euristine grėsmių susektimi, sumažina klaidingų aptikčių skaičių ir kartu aptinka naujas grėsmes, vos tik jos kyla. Naudodami ESET IT administratoriai neturi rinktis tarp saugumo ir našumo. Be to, dauguma atvejų gaišties laikas tarp viruso pasirodymo ir apsisaugojimo nuo jo yra lygus nuliui.
  • Pritaikius optimizaciją naudojant mažesnį atnaujinimo rinkmenų branduolį sumažintas atnaujinimo rinkmenų dydis ir padidinta apsauga nuo atnaujinimo rinkmenų sugadinimo.
  • Gaunami ir siunčiami laiškai yra skenuojami siekiant susekti virusus, kirminus, šnipinėjimo programas ir kitas grėsmes.
  • Administratorius gali nustatyti specifinius skenerio parametrus pagal vartotojus.
  • Paranki vartotojui administravimo sąsaja, panaši į žiniatinklio sąsają.

Sistemos reikalavimai:

Windows Server operacinės sistemos:

  • Microsoft Windows Server 2012R2, 2012, 2008R2, 2008, 2003
  • Microsoft Small Business Server 2011, 2008, 2003

Pašto serveriai:

  • Microsoft Exchange Server 2016, 2013, 2010, 2007, 2003

Linux ir FreeBSD operacinės sistemos:

  • Linux – Kernel versijos 2.6.x ar aukštesnė glibc 2.3.6 ar aukštesnė
  • FreeBSD – 6.x, 7.x, 8.x ir 9.x versijos

ESET Mail Security skirta Microsoft Exchange serveriui

ESET Mail Security
4.87 (230)

ESET Mail Security skirta Microsoft Exchange serveriui. Tai nedidelės apimties ir galinga apsauga labai apkrautiems pašto serveriams. Jei “MS Exchange Server” naudojamas kaip tinklo sietuvas, “ESET NOD32 Antivirus” tikrina visą gaunamą paštą. Programa automatiškai generuoja išsamias žurnalų rinkmenas ir ją naudodami administratoriai gali siųsti pranešimus apie susektus virusus per LAN arba el.laiškais.

Pirkti   


ESET Mail Security for Linux/BSD/Solaris

ESET Mail Security
4.87 (230)

ESET Mail Security efektyviai apsaugo Linux, BSD ir Solaris pašto serverius nuo žinomų ir iškylančių kenkimo programinės įrangos formų, įskaitant, virusus, kirminus, Trojos arklius ir kitas internetines saugos grėsmes. Naudodami ESET sprendimą, įdiegtą Unix pagrįstame serveryje, IT specialistams nereikės aukoti saugos dėl našumo.

Pirkti   


Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai

Kliento atsiliepimas

Su NOD Baltic bendraujame nuo 2012 m. pradžios. Labai vertiname NOD Baltic pridėtinę vertę tiek mūsų Bendrovės IT saugos sprendimams, tiek šio partnerio siūlomas paslaugas Meganet šviesolaidinio interneto vartotojams.

Džiaugiamės, kad NOD Baltic dėka šalies interneto vartotojai yra pratinami prie naudojimo legalių programų, užtikrinančių aukščiausio lygio apsaugą nuo interneto grėsmių.

- Rimantas Smolskis, Meganet.lt