eset nod32 antivirus

ESET NOD32 Antivirus

Antivirusinė programa „ESET NOD32 Antivirus 7“ apsaugo kompiuterius nuo virusų, šnipinėjimo programų, sukčiavimo atakų, įsilaužimų, Trojos arklių ir kitų virtualių kenkėjų.  Programa sukurta veikti efektyviai, nelėtinant kompiuterio darbo.

Apie programinį paketą

 

Pagrindiniai ESET NOD32 Antivirus 7 privalumai

  • Nauja! Įsilaužimų blokatorius – užkerta kelią tikslinėms grėsmėms, plintančioms per naršykles, PDF skaitytuvus ir kt. programas
  • Antivirusinė ir antišnipinėjimo apsauga – debesų kompiuterija pagrįsta ESET LiveGrid technologija užtikrina efektyvų grėsmių nuskaitymą ir apsaugo kompiuterį nuo virusų, šnipinėjimo ir kitų kenkėjiškų programų bei įsilaužimų.
  • Nauja! Išplėstinis atminties nuskaitymas – nustato sunkiai nustatomas grėsmes, kurios yra sukurtos išvengti tradicinių aptikimo priemonių.
  • Apsauga nuo sukčiavimo – apsaugo nuo kenkėjiškų svetainių ar programų bandymų pasisavinti tokius jautrius duomenis kaip prisijungimo vardai, slaptažodžiai, el.bankininkystės ir kreditinių kortelių duomenys.
  • Naudoja mažai resursų – naujos versijos ESET antivirusinės veikia žymiai sparčiau, tačiau nereikalauja daug sistemos resursų ir nelėtina kompiuterio.
  • Nuskaitymas failų atsisiuntimo metu – sumažina grėsmių nuskaitymo laiką tikrindama didelius failus jų atsisiuntimo metu.
  • Energijos taupymo režimas nešiojamiems kompiuteriams – atjungus kompiuterį nuo maitinimo, antivirusinė atideda svarbesnius procesus vėlesniam laikui, kad taupytų baterijos resursus.
  • Nešiojamų laikmenų kontrolė – tikrina USB/CD/DVD ir kitas nešiojamas laikmenas nuo grėsmių, kad išvengtumėte įsilaužimų. Taip pat galite nustatyti, kad ESET blokuotų nepageidaujamų laikmenų tipus.
  • Žaidimų režimas – optimizuoja apsaugos procesus, kad leistų Jums netrukdomai žaisti, žiūrėti filmus ar dirbti su prezentacijomis.

Operacinės sistemos:

  • Microsoft Windows 8/ 7/ Vista/ XP/ Home Servers 2003 ir 2011

Svarbu! Produkto aktyvacijai reikalingas interneto ryšys.

ESET NOD32 Antivirus license

ESET NOD32 Antivirus 4.43/5 (236)

ESET NOD32 Antivirus tai efektyvi antivirusinė sistema Jūsų kompiuteriui. ESET NOD32 Antivirus aptinka ir pašalina žinomus ir nežinomus virusus, Trojos arklius, kirminus, reklamos ir šnipinėjimo programas, “rootkits” ir kitas virtualias grėsmes.

Pirkti   


ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop

ESET NOD32 Antivirus 4.43/5 (236)

Pirkti   ESET NOD32 Antivirus:

Sparčios darbo pradžios vadovas PDF.

Vartotojo vadovas PDF.


apskaiciuota saziningai

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

Kliento atsiliepimas

ESET Antivirus TOKS‘ui yra kol kas labai tinkamas pasirinkimas. Su ESET Antivirus niekada neturėjau problemų su paleidimu ir naudojimu nuo Windows XP iki Windows 8.1, ko nepasakyčiau apie toki gigantą kaip Kaspersky (diegiau ir administravau „Kaspersky Endpoint Security 10“ porai mūsų klientų ir buvo sunkumų su Windows 8.x).

- J.Romualdas Toks.lt