Realaus laiko konsultacijos: kaip efektyviai pasiekti klientą

2014-08-29

Realaus laiko pokalbiai su klientais yra puikus būdas pagerinti įmonės pardavimus. Redhelper suteikia galimybę bendrauti su klientu, išsiaiškinti jo poreikius, didinti jo pasitenkinimą aptarnavimo kokybe.

Webinaras

Kviečiame išklausyti webinarą: „Realaus laiko konsultacijos su Redhelper: kaip efektyviai pasiekti klientą“.

Prezentaciją veda „Odoo” produkto pardavimų vadovas Mindaugas Stauskas.

Webinare sužinosite, kaip iš tiesų efektyviai pasiekti kiekvieną potencialų klientą ir išgirsite apie Redhelper sprendimo efektyvumą.

Apie produktą

Redhelper yra programa, suteikianti galimybę realiu laiku konsultuoti klientus ir padėti jiems įsigyti vieną ar kitą prekę ar paslaugą.

Ji naudinga:

– Lankytojams. Pokalbių sistema lankytojams prieinama 24/7. Tai greitas, saugus ir draugiškas būdas bendrauti su savo klientais bet kurioje svetainėje ir bet kuriuo metu. Konsultantas gali klientams pažymėti svarbiausias vietas. Programa lankytojams veikia visose naršyklėse be papildomo diegimo.

– Konsultantams. Programa leidžia išsaugoti dažniausius atsakymus ar geriausias pardavimo bei pagalbos frazes. Taip pat suteikiama prieiga prie veiklos rodiklių, todėl yra galimybė konkuruoti su kitais vartotojais ir siekti dar geresnių rezultatų. Pradedantiesiems konsultantams yra sukurta galimybė pasikviesti kitą ekspertą ir tokiu būdu pasitelkti patyrusių kolegų pagalbą.

– Vadovams. Programoje yra sukurta momentinė prieiga internetu prie statistikos skydelio. Sistema leidžia diegti net sudėtingiausias užduotis klientų aptarnavimo skyriui. Galima itin lengvai pridėti konsultantus prie skirtingų skyrių ir interneto svetainių.

Daugiau informacijos apie produktą: www.redhelper.lt


Kliento atsiliepimas

IĮ „KIBERMANAS“ su NOD Baltic dirba nuo 2008 metų (aš asmeniškai nuo  2005 – 2006m).
Labiausiai norėčiau išskirti bendradarbiavimo su NOD Baltic šias savybes: informatyvumas, operatyvumas, patogumas ir abipusis draugiškumas.

- Kęstutis Balčiūnas, IĮ „KIBERMANAS“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai