Rinkoje pasirodė nauja programa animacijos kūrimui

2015-01-09

WebAnimator yra nauja programa, sukurta italų kompanijos Incomedia, kuri leidžia kurti išskirtines animacijas tinklapiams ir elektroninėms parduotuvėms, nenaudojant flash formato.

Norint kurti animacijos elementus, nereikia išmokti naudotis HTML kodais ar būti pažengusiu animacijos kūrėju. Programa WebAnimator yra sukurta „ką matau, tą gaunu“ principu su intuityvia vartotojo sąsaja, kurioje yra pateikti visi svarbiausi įrankiai, leidžiantys greitai, lengvai kurti animacijos elementus ir juos valdyti.

WebAnimator programoje rasite modernių žiniatinklio programų HTML 5, CSS3 ir JavaScript kombinaciją. WebAnimator veikia visoje moderniose naršyklėse. Taip pat išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose su iOS operacine sistema (iPhone® and iPad®).

Programa palaiko anglų, italų ir vokiečių kalbas.

 

Dirbti su WebAnimator yra paprasta

Programoje kiekvienas animacijos elementas yra integruojamas į bendrą vaizdų seką ir visi reikalingi objektai gali būti pridėti paprastu nutempimo būdu. Toks būdas leidžia lengvai keisti objektų savybes ir pridėti norimus veiksmus joms animuoti.

Norint pridėti ar valdyti bazinius vaizdus laiko juostoje, tai galima padaryti visiškai kontroliuojant animaciją: galima panaikinti objektus, priversti juos judėti, keisti spalvas ar kitaip valdyti.

Programoje yra iš anksto paruošti 4 šablonai, kurie padės sukurti dar įstabesnes animacijas per kelias minutes. Tereikia pridėti norimą turinį, pavyzdžiui, aukštos kokybės skaidrę ar produkto prezentaciją.

 

Sprendimas kiekvienam

WebAnimator programa turi 2 versijas. WebAnimator ir WebAnimator Plus. Naudojantis abiem versijomis galima lengvai įtraukti ir valdyti norimus vaizdus ir bazinius kadrus laiko juostose.

WebAnimator Plus yra sukurtas tiems, kurie nori integruoti multimedijos objektus į savo animaciją ir valdyti animacijos kodus iš vidaus – integruotame JavaScript redaktoriuje galėsite parašyti norimas funkcijas pagal savo poreikius.

 

Daugiau informacijos apie produktus rasite čia.


Kliento atsiliepimas

ESET Antivirus TOKS‘ui yra kol kas labai tinkamas pasirinkimas. Su ESET Antivirus niekada neturėjau problemų su paleidimu ir naudojimu nuo Windows XP iki Windows 8.1, ko nepasakyčiau apie toki gigantą kaip Kaspersky (diegiau ir administravau „Kaspersky Endpoint Security 10“ porai mūsų klientų ir buvo sunkumų su Windows 8.x).

- J.Romualdas Toks.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai