ESET Technology Alliance

ESET Technology Alliance siekia geriau apsaugoti verslą papildomais IT saugumo sprendimais. Mes saugome savo vartotojus nuolat besikeičiančioje saugumo aplinkoje, pasitelkdami savo geriausių produktų pažangias ir patikimas technologijas kartu su mūsų partnerių aukščiausios klasės produktais.

Duomenų šifravimas


Paprastas, tačiau galingas šifravimo sprendimas jūsų įmonės standžiųjų diskų, išorinių duomenų laikmenų, failų ir elektroninio pašto apsaugai.
Sužinokite daugiau

Duomenų nutekėjimo prevencija


Safetica apsaugo nuo brangiai kainuojančių duomenų nutekėjimų ir papildomų personalo išlaidų.
Sužinokite daugiau

Programinės įrangos atnaujinimų valdymas


Įmonės programinės įrangos stebėjimas iš Flexera Software apsaugo organizacijas nuo programų pažeidžiamumų.
Sužinokite daugiau

Apsaugokite savo internetinę svetainę nuo kibernetinių atakų

DDOS-GUARD.com yra kibernetinio saugumo platforma, kuri veikia machine-learning principu ir padeda apsaugoti jūsų internetinę svetainę nuo kenksmingų atakų.

DDOS-GUARD


DDOS-GUARD.com yra kibernetinio saugumo platforma, kuri veikia kaip vartai tarp interneto ir jūsų svetainės infrastruktūros, kad būtumėte apsaugoti nuo įvairių programišių atakų.
Sužinokite daugiau

Kliento atsiliepimas

ESET Antivirus TOKS‘ui yra kol kas labai tinkamas pasirinkimas. Su ESET Antivirus niekada neturėjau problemų su paleidimu ir naudojimu nuo Windows XP iki Windows 8.1, ko nepasakyčiau apie toki gigantą kaip Kaspersky (diegiau ir administravau „Kaspersky Endpoint Security 10“ porai mūsų klientų ir buvo sunkumų su Windows 8.x).

- J.Romualdas Toks.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai