Šiandien startuoja naujos ESET antivirusinės apsaugos programos versijos

2015-10-13

Itin funkcionalūs, su Windows 10 operacine sistema suderinami ir testuotojų bendruomenės ypač gerai įvertinti saugumo sprendimai jau pasiekiami visame pasaulyje.

ESET, daugiau nei du dešimtmečius lyderiaujanti IT saugumo sprendimų kūrėja, šiandien 16 val. Lietuvos laiku pristatys devintos kartos 2016 metų antivirusines Windows operacinės sistemos vartotojams: ESET Smart Security® 9 and ESET NOD32® Antivirus 9. Abu sprendimai turi visiškai naują vartotojo sąsają, o ESET Smart Security – naują įrankį, kuris padeda apsaugoti vartotojus naudojantis elektronine bankininkyste ar apsiperkant internetu.

Išlaikant gerai žinomą ESET produktų savybę – minimalius sistemos resursus – naujoje versijoje ESET didelį dėmesį skyrė patogumui naudoti, todėl atnaujino vartotojo sąsają ir patobulino programų veikimą. Abu produktai yra suderinami su naujausia Windows 10 versija.

ESET Smart Security® 9 yra visapusiška interneto apsauga, kuri sukurta pagal legendinę ESET NOD32® aptikimo technologiją. „Palyginus su kitais gerai žinomais sprendimais, kurie saugo vartotojus nuo interneto grėsmių, naujojoje ESET Smart Security 9 versijoje rasite visiškai naują ir išskirtinę funkciją – El. bankininkystės ir mokėjimų apsaugą“, – sako ESET saugumo sprendimus atstovaujančios įmonės „NOD Baltic“ vadovas Tomas Parnarauskas. – „Norėdami vykdyti mokėjimus internete, galite naudotis specialia apsaugota naršykle, kuri automatiškai suteiks apsaugą tiek atliekant perlaidas elektroninėje bankininkystėje, tiek ir apsiperkant internetu“.

Poreikis sukurti tokią funkciją kilo iš nuolat didėjančio elektroninės bankininkystės vartotojų kiekio visame pasaulyje, kas lėmė kibernetinių sukčių susidomėjimą šiomis paslaugomis. „ESET produktai pasižymi daugiasluoksniškumu, kuris užtikrina visų tipų ir skirtingų lygių apsaugą nuo grėsmių. Mes matome nuolatinį kenkėjiškų programų augimą, kurios atakuoja su elektronine bankininkyste susijusias operacijas, elektronines parduotuves. Todėl turėdami technologijas, kurios gali blokuoti atakas, sikūrėme visiškai naują funkciją, kuri sukuria saugesnę aplinka atliekant finansines operacijas internete“ – sako vyriausiasis ESET technologijų specialistas Palo Luka.

ESET Smart Security 9 apsauga žinoma ne tik dėl antivirusinės programos, tačiau turi ir kitas pripažintas technologijas, kurios vartotojų įvertintos visame pasaulyje: tai botnet apsauga, įsilaužimų blokatorius ir skydas nuo pažeidžiamumo. Šios ir kitos savybės aprašytos ESET technologijų puslapyje. Botnet apsauga padeda atrasti ir užkirsti kelią įvairiems išpuoliams prieš tinklo serverius, kurie yra vykdomi per užgrobtus kompiuterių tinklus. Įsilaužimų blokatorius sustabdo tikslines grėsmes ir apsaugo vartotoją nuo įsilaužimų naršyklėje, PDF skaitytuve, el. pašto klientuose, MS Office komponentuose ir kitose pažeidžiamose programose. Skydas nuo pažeidžiamumo pagerina žinomų pažeidžiamumų aptikimą tinkle.

Naujienų portalas ir programų atsisiuntimų tiekėjas Softpedia.com įvertino ESET Smart Security 4.5 žvaigždėmis iš 5-ių ir pateikė itin teigiamą vieną iš vertintojų apžvalgą: „ESET yra žinomas dėl itin gero virusų aptikimo santykio, skenavimo greičio ir resursų naudojimo. ESET Smart Security atitinka savo pavadinimą, nes vartotojams suteikia įvairių sluoksnių apsaugą prieš elektronines grėsmes, tuo pačiu apsaugant veiklą internete ar suteikiant kitų vartotojų prieigą prie kompiuterio“.

„Mes gavome itin teigiamus atsiliepimus apie produkto veikimą ir savybes iš mūsų beta testuotojų bendruomenės ir trečiųjų šalių testavimo laboratorijų“, – sako ESET produktų atstovas Eduard Kesely. – Mes sužavėti jų teigiamos reakcijos, kurie patvirtina labai teigiamus resultatus atliekant mūsų vidinius testus. Tikime, kad ESET Smart Security 9 ir ESET NOD32 Antivirus 9 gali toliau suteikti aukščiausio lygio apsaugą mūsų vartotojams, nestabdant jų kompiuterių vidinių resursų, tuo pačiu leidžiant mėgautis internetu visiškai be rūpesčių apie apsaugą.“

Sužinokite daugiau apie ESET Smart Security 9 ir ESET NOD32 Antivirus 9.


Kliento atsiliepimas

Su NOD Baltic bendraujame nuo 2012 m. pradžios. Labai vertiname NOD Baltic pridėtinę vertę tiek mūsų Bendrovės IT saugos sprendimams, tiek šio partnerio siūlomas paslaugas Meganet šviesolaidinio interneto vartotojams.

Džiaugiamės, kad NOD Baltic dėka šalies interneto vartotojai yra pratinami prie naudojimo legalių programų, užtikrinančių aukščiausio lygio apsaugą nuo interneto grėsmių.

- Rimantas Smolskis, Meganet.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai