Už originalias interneto nuorodas – planšetinis kompiuteris!

2014-06-03

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET kviečia parodyti savo internetines paslaptis, dalyvauti konkurse ir laimėti Sony planšetinį kompiuterį.

Kaip dalyvauti konkurse

ESET kviečia parodyti užslėptus ar mažai žinomus puslapius, apie kuriuos dauguma žmonių nežino, tačiau gali būti įdomūs kitiems. Tereikia pranešti apie įdomų, linksmą, keistą, gąsdinantį ar tiesiog išskirtinį puslapį internete.

Savo siūlomą nuorodą reikia pateikti ESET puslapyje www.goexplore.net, formoje „SUBMIT Something Great“ (ją rasite puslapio apačioje) su simboliu hashtag, pavyzdžiui, #wpc2014_[Tavo vardas].

Koks laukia apdovanojimas

Originaliausio nurodyto puslapio autoriui bus padovanotas naujas, vandeniui atsparus Sony Xperia Z2 planšetinis kompiuteris. Pasak TechAdvisor, PC Pro ir The Guardian, šiuo metu jis vertinamas kaip vienas geriausių planešinių kompiuterių su Android oprecine sistema rinkoje.

Konkursas vyksta iki birželio 9 d.


Kliento atsiliepimas

ESET Antivirus TOKS‘ui yra kol kas labai tinkamas pasirinkimas. Su ESET Antivirus niekada neturėjau problemų su paleidimu ir naudojimu nuo Windows XP iki Windows 8.1, ko nepasakyčiau apie toki gigantą kaip Kaspersky (diegiau ir administravau „Kaspersky Endpoint Security 10“ porai mūsų klientų ir buvo sunkumų su Windows 8.x).

- J.Romualdas Toks.lt
apskaiciuota saziningai

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei