Verslo sistemos

2014-09-29

Verslo sistemos
4.45 (104)
Bet kuriai įmonei potencialių klientų pritraukimas bei jų išlaikymas – sėkmingo verslo garantas. Štai kodėl ir Lietuvoje vis daugėja besidominčiųjų klientų valdymo sistemomis. CRM sistema (angl. trumpinys Customer Relations Management) apima eilę procesų, skirtų užtikrinti produktyvų kliento ir įmonės bendradarbiavimą. Tai ir projektų vykdymo įrankiai, dokumentų valdymo sistemos, komunikacijos būdai bei daugelis kitų.
Klientų valdymo sistema ne vienai įmonei tampa raktu į tvarkingesnį ir, svarbiausia, produktyvesnį funkcionavimą. Tai patvirtina ir vienos Lietuvoje gerai žinomos įmonės pavyzdys: pardavimų telefonu operatorės šioje įmonėje buvo įpratusios žymėtis svarbius dalykus ne tik kompiuteriu, bet ir ant paprasčiausio popieriaus – tokį elgesį lėmė vieno bendro programinio sprendimo neturėjimas. Dėl šio įpročio pasitaikydavo nemaža klaidų, pasimesdavo duomenys, būdavo pamirštami klientų išsakyti pageidavimai. Įsidiegus klientų valdymo sistema šis procesas tapo daug efektyvesnis. Ne tik sumažėjo administracinio darbo, bet darbuotojai galėjo tiesiogiai bendrauti tarpusavyje vidinio tinklo pagalba, keistis informacija apie klientus, žymėtis ir dalintis užduotimis.
Viena iš plačiausiai naudojamų ir labiausiai pripažintų yra Odoo verslo valdymo sistema. Ji apima virš 500 oficialių partnerių ir 2 milijonus vartotojų visame pasaulyje. Kadangi tai atviro kodo sistema, ji gali būti nuolatos tobulinama pagal klientų poreikius.

Kodėl verta rinktis šią, o ne kurią nors kitą verslo valdymo sistemą?

Visų pirma, tai daugelio vartotojų išbandyta ir pripažinta sistema. Naudojantis Odoo nekyla jokių sunkumų dėl jos valdymo – vartotojo sąsaja moderni bei greitai perprantama. Be to, ji lengvai pritaikoma prie klientų poreikių –net 95 procentų klientų, besikreipiančių į Odoo, verslo logiką galima perteikti šioje sistemoje.

Odoo neapkrauna kompiuterio – visi šios sistemos įrankiai pasiekiami internetu. Taigi, klientams nereikia diegtis jokių papildomų programų, užtenka turėti patikimą interneto ryšį bei naršyklę. Na, o naujų modulių įdiegimas apskritai atliekamas tik keliais mygtukų paspaudimas – tereikia išsirinkti norimus modulius ir pridėti juos prie savo sistemos.

Verta paminėti ir tai, kad Odoo verslo valdymo sistema skirta naudotis ne tik įmonės viduje, t.y. jos darbuotojams, bet pasiekiama ir klientams bei partneriams. Taip jie gali prieiti prie naujausios informacijos apie įmonės veiklą bei projektus. Daugiau apie valdymo sistemą ODOO.


Kliento atsiliepimas

IĮ „KIBERMANAS“ su NOD Baltic dirba nuo 2008 metų (aš asmeniškai nuo  2005 – 2006m).
Labiausiai norėčiau išskirti bendradarbiavimo su NOD Baltic šias savybes: informatyvumas, operatyvumas, patogumas ir abipusis draugiškumas.

- Kęstutis Balčiūnas, IĮ „KIBERMANAS“

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai