Virtuali talpykla „Box” – neribotos galimybės verslo klientams

2014-05-20

Virtualią talpyklą „Box” pristatanti kompanija paskelbė, kad nuo šių metų gegužės vidurio panaikina bet kokius talpyklos limitus verslo klientams.

Nuo šiol esami ir būsimi klientai, besinaudojantys Business ir Verslo plius Business Plus planais, galės be jokių talpyklos dydžio apribojimų naudotis „Box” teikiamomis galimybėmis.

Pasak kompanijos atstovų, toks sprendimas padeda organizacijoms susikoncentruoti ties savo verslo naudomis ir vertybėmis, nekreipiant dėmesio į virtualios talpyklos dydį.

„Šių dienų verslas neturi nieko bendro su turimos informacijos kiekiu. Svarbiausia tai, kaip tą informacija panaudoji kompanijos tikslams įgyvendinti”, – teigia įmonės atstovai.

Pirmas žingsnis panaikinant bet kokius apribojimus buvo žengtas 2010 metais, kai virtualios talpyklos limitai buvo panaikinti Enterprise paketo klientams, o Business planui talpykla padidinta iki 1 terabaito.

Trumpai apie virtualią talpyklą „Box”

Tai virtuali talpykla, kuria galima dalintis dokumentais su kolegomis paprastai ir saugiai. Visus dokumentus ir failus, saugomus virtualioje talpykloje galima pasiekti ir išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Dalintis dokumentais taip pat paprasta – užtenka nusiųsti failo nuorodą kitam asmeniui el. paštu.

„BOX“ suteikia galimybę dalintis dokumentais, kooperuotis su kolegomis redaguojant tą patį dokumentą, komentuoti pakeitimus realiu laiku. Sprendimas lengvai suderinamas su „Google Docs“. Patogi talpyklos funkcija – virtualus duomenų kambarys (VDR), užtikrinantis duomenų apsaugą, leidžiantis nustatyti peržiūros/redagavimo teises konkretiems asmenims.

Plačiau apie produktą rasite čia.


Kliento atsiliepimas

ESET Antivirus TOKS‘ui yra kol kas labai tinkamas pasirinkimas. Su ESET Antivirus niekada neturėjau problemų su paleidimu ir naudojimu nuo Windows XP iki Windows 8.1, ko nepasakyčiau apie toki gigantą kaip Kaspersky (diegiau ir administravau „Kaspersky Endpoint Security 10“ porai mūsų klientų ir buvo sunkumų su Windows 8.x).

- J.Romualdas Toks.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai