„Virus Bulletin“ konferencijoje pirmą kartą įteiktas prestižinis apdovanojimas

2014-10-16

Jungtinėse Amerikos valstijose, Sietle įvykusioje tarptautinėje „Virus Bulletin International” konferencijoje pirmą kartą įteiktas prestižinis Péter Szőr apdovanojimas. Pirmaisiais laimėtojais tapo ESET atstovai iš Kanados, pateikę geriausią techninį mokslinį darbą, tiriant Windigo operaciją.

Ši operacija leido perimti daugiau nei 25 tūkstančių UNIX serverių kontrolę visame pasaulyje, kurie siųsdavo milijonus brukalų elektroniniais laiškais bei nukreipdavo interneto vartotojus į nepatikimus tinklalapius.

John Hawes, „Virus Bulletin“ operacijų vadovas, negailėjo ekspertams pagyrų. „ESET specialistai neabejotinai nusipelno šio apdovanojimo”, – sakė jis renginio metu. – „Jų pademonstruotas techninės analizės gylis bei išsamumas, inovatyvių technologijų skaičius, aukšto lygio bendradarbiavimas su kitais tyrėjais bei organizacijomis – tai juos išskiria iš kitų. Tiesą sakant, toks darbo lygis panašus į paties Péter Szőr darbą”.

John Hawes tikisi, jog apdovanojimas paskatins ESET ekspertus ir toliau kryptingai dirbti bei kurti aukščiausio lygio saugumo sprendimus.

ESET Šiaurės Amerikos padalinio vadovas Andrew Lee taip pat atkreipė dėmesį į tarptautinį įvertinimą. Savo „Twitter” paskyroje jis pareiškė, jog didžiuojasi apdovanojimu ir teigė manantis, jog tokiam sprendimui pritartų ir pats Péter Szőr.

Pierre-Marc Bureau, Kanados ESET atstovas, atsiėmęs apdovanojimą prisipažino, jog jaučiasi „privilegijuotas”. „Mums tai didelis pripažinimas”, – sakė jis. – „Šiuo apdovanojimu įvertintas ne tik mūsų gebėjimas atlikti techninę analizę, bet ir bendradarbiauti su įvairiomis organizacijomis ir pavieniais asmeninimis. Tai ne tik mūsų, bet ir daugelio kitų pastangų įvertinimas”.

Péter Szőr apdovanojimas įsteigtas 2013 metais, taip pagerbiant ir įamžinant saugumo eksperto Péter Szőr atminimą. Nominacija kasmet skiriama už geriausią IT saugumo sistemų tyrimą, o laimėtojas iškilmingai paskelbiamas „Virus Bulletin International“ konferencijos pabaigoje.

Apdovanojimą gavusiai komandai priklauso: Pierre-Marc Bureau, Olivier Bilodeau, Joan Calvet, Alexis Dorais-Joncas, Marc-Etienne Léveillé ir Benjamin Vanheuverzwijn.

Kviečiame susipažinti su ESET Kanados atstovų Windigo operacijos darbu.

Apie ESETapdovanojimas virus bulletin ESET nuotr.2

ESET sukurtos antivirusinės įrangos sistemos „ESET NOD32 Antivirus” ir „ESET Smart Security“, pelniusios daug apdovanojimų, saugo nuo žinomų ir nežinomų kompiuterinių virusų, šnipinėjančių bei kitų kenksmingų programų realiuoju laiku. ESET buvo įtraukta į „Deloitte“ sudaromą 500 sparčiausiai augančių įmonių sąrašą bei yra pirmoji bendrovė, gavusi daugiausia, net 80 „Virus Bulletin“ apdovanojimų. ESET būstinė įsikūrusi Bratislavoje (Slovakija), kompanija turi filialus San Diege (JAV), Prahoje (Čekija), Buenos Airėse (Argentina). Jos atstovai veikia daugiau negu 80-yje šalių. Daugiau informacijos www.eset.lt

Apie „NOD Baltic“

UAB „NOD Baltic“ – pažangius programinės įrangos sprendimus verslui ir žmonėms pristatanti įmonė (www.nodbaltic.com). „NOD Baltic” yra pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių kūrėjos ESET antivirusinės ir pirmoji autorizuota „Google Apps“ virtualaus biuro sprendimo ir  atstovė Lietuvoje.

Bendrovė pristato pažangius sprendimus efektyviam verslui, papildomas apsaugos priemones ir modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui, tokius kaip BeAnywhere, Vipre, Blancco, Axence, Incomedia, Ironcad ir kt. produktus.

Vadovaudamasi šūkiu, „kai reikia programos“ bendrovė konsultuoja kompanijas IT klausimais ir sprendžia problemas, rasdama jiems tinkamą programinę įrangą. Pagal kliento poreikius kuria verslo valdymo programas OpenERP pagrindu.

Daugiau informacijos:
„NOD Baltic” komunikacijos ir rinkodaros specialistė
Tel. +370 5 233 992, el. paštas: pr@nodbaltic.com


Kliento atsiliepimas

ESET Antivirus TOKS‘ui yra kol kas labai tinkamas pasirinkimas. Su ESET Antivirus niekada neturėjau problemų su paleidimu ir naudojimu nuo Windows XP iki Windows 8.1, ko nepasakyčiau apie toki gigantą kaip Kaspersky (diegiau ir administravau „Kaspersky Endpoint Security 10“ porai mūsų klientų ir buvo sunkumų su Windows 8.x).

- J.Romualdas Toks.lt

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei

geri pasiulymai