Webinaras: Ar žinai naujausias IT saugumo grėsmes?

2014-06-25

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET kviečia visus, besidominčius IT saugumu, dalyvauti nemokamame webinare, kuriame bus pristatoma pusmečio apžvalga apie naujausias kompiuterių, mobiliųjų telefonų ir kitų įrenginių grėsmes.

Internetinė konferencija vyks šiandien, birželio 25 d., 20 val. Ją ves nusipelnęs ESET saugumo ekspertas Aryeh Goretsky, kuris yra sukaupęs 25 metų patirtį IT saugumo srityje.

Webinare daugiausia dėmesio bus skiriama pristatyti kenkėjiškas programas, kurios padarė daugiausia žalos vartotojams per pastaruosius 6 mėnesius. Taip pat susipažinsite su jau žinomų grėsmių patobulinimais, kurie naujais būdais atkakliai siekia įsibrauti į vartotojų įrenginius.

Šį webinarą galėsite išgirsti internete adresu https://www.brighttalk.com/webcast/1718/110971, kuris bus transliuojamas BrightTalk platformoje. Joje taip pat bus klausimų ir atsakymų sesija. Jei nespėsite sudalyvauti ar jau esate susiplanavę laiką – ne bėda – internetinė konferencija bus įrašinėjama.


Kliento atsiliepimas

Su NOD Baltic bendraujame nuo 2012 m. pradžios. Labai vertiname NOD Baltic pridėtinę vertę tiek mūsų Bendrovės IT saugos sprendimams, tiek šio partnerio siūlomas paslaugas Meganet šviesolaidinio interneto vartotojams.

Džiaugiamės, kad NOD Baltic dėka šalies interneto vartotojai yra pratinami prie naudojimo legalių programų, užtikrinančių aukščiausio lygio apsaugą nuo interneto grėsmių.

- Rimantas Smolskis, Meganet.lt
apskaiciuota saziningai

Nemokama Antivirusinė:

Geras Pasiūlymas Jūsų verslo sėkmei